focusrite vocaster wyjaśniony - news
Aktualności

Focusrite Vocaster wyjaśniony

Na oficjalnym kanale Focusrite opublikowana została playlista prezentująca jak w praktyce używać interfejsów z nowej serii Vocaster.

W krótkich minutowych filmach zostały wyjaśnione najważniejsze funkcje takie jak AutoGain i Enhance, ale znajdziemy tam również krótkie tutoriale, które pomogą np. z nagraniem rozmowy telefonicznej – zarówno przewodowo, jak i przez Bluetooth, po co używać miksera Vocaster Hub oraz jak streamować na social media. Zapraszamy do sprawdzenia!

Focusrite Vocaster One

Jak uzyskać dźwięk studyjny, na jaki zasługuje Twój podcast? Odpowiedź na to pytanie nigdy nie była bardziej oczywista. Uzyskaj niesamowity dźwięk z wystarczającym wzmocnieniem dla każdego mikrofonu podłączanego przez XLR. Ustaw poziomy, wzmocnij dźwięk jednym kliknięciem i w kilka sekund wyróżnij się dzięki Focusrite Vocaster One.

Focusrite Vocaster Two

Jak uzyskać studyjny dźwięk, na jaki zasługuje Twój podcast? Odpowiedź nigdy nie była bardziej oczywista. Uzyskaj niesamowite brzmienie dzięki dużemu zapasowi wzmocnienia dla każdego mikrofonu XLR – dla Ciebie i Twojego gościa. Nagrywaj rozmowy w studiu, przez telefon lub internet. Ustaw poziomy, wzmocnij dźwięk jednym kliknięciem i w kilka sekund wyróżnij się dzięki Focusrite Vocaster Two.

Related Posts