Audiotech logo

Arturia MiniLab 3 – uniwersalny, wszechstronny kontroler do tworzenia muzyki!

Uwolnij swoje brzmienie i ciesz się tworzeniem muzyki dzięki klawiaturze MIDI typu plug-and-play, która robi wszystko: steruj DAW, ciesz się klawiszami profesjonalnej jakości, odgrywaj syntetyczne melodie i pętle perkusyjne, eksploruj setki dołączonych dźwięków i próbek oraz kontroluj zewnętrzny sprzęt po MIDI – wszystko na raz. MiniLab 3 to kontroler, który dostosowuje się do Twoich potrzeb, Twojego stylu i sposobu pracy, dzięki czemu możesz tworzyć muzykę dokładnie tak, jak lubisz. Odkryj MiniLab 3.

Praktyczny, łatwy w użyciu

Od świetnej i ekspresyjnej mini klawiatury, przez pady, fadery i encodery bezpośrednio zintegrowane z Analog Lab i DAW, po miniwyświetlacz – każdy aspekt MiniLab 3 został zaprojektowany tak, aby był intuicyjny, efektywny i przyjemny w użyciu – dla początkujących i zawodowców.

Funkcje kreatywne

Ciesz się filozofią pracy, która wspomaga proces twórczy, dzięki takim funkcjom, jak wbudowany arpeggiator, tryb akordowy, niestandardowe ustawienia mapowania DAW i łatwa transpozycja. Tworzenie muzyki nigdy nie było tak dostępne!

Przenośna, kompatybilna konstrukcja

MiniLab 3 bezproblemowo dopasuje się do każdej konfiguracji, od sypialni po scenę, dzięki kompaktowej i lekkiej konstrukcji, głębszej integracji z DAW oraz łączności MIDI i USB-C.

Ekologiczna, trwała konstrukcja – 5 lat gwarancji!

MiniLab 3 został zbudowany z myślą o trwałości i zrównoważonym rozwoju. Solidność wykonania, 5-letnia gwarancja, konstrukcja składającą się w co najmniej 50% z plastiku pochodzącego z recyklingu i opakowanie w 100% pochodzące z recyklingu oznaczają, że ten kontroler został przemyślany w każdym calu!

_Czy MiniLab 3 jest
dla Ciebie? Jeszcze jak!

Niezależnie od Twojego stylu, umiejętności i konfiguracji, MiniLab 3 został stworzony tak, aby wykonać swoje zadanie – każdy znajdzie coś dla siebie.

Świetny dla początkujących, odpowiedni dla profesjonalistów

Niezależnie od tego, czy jesteś nowicjuszem w produkcji muzycznej, czy weteranem DAW, potrzebujesz czegoś więcej niż tylko klawiatury.

Potrzebujesz prostoty typu plug-and-play; potrzebujesz elastycznego oprogramowania do nagrywania; musisz mieć możliwość natychmiastowego dostosowania każdego aspektu swojego miksu; potrzebujesz dostępu do przyzwoitych dźwięków i próbek, aby Twoja muzyka błyszczała. Nie przejmuj się – MiniLab 3 Ci pomoże!

Raj dla twórców beatów

Od lo-fi po mocne uderzenia, MiniLab 3 to najlepsza maszyna do beatów w DAW.

Idealna konfiguracja do tworzenia beatów wymaga szybkich rezultatów, praktycznego podejścia i elastyczności pozwalającej podążać za flow, gdy Cię złapie. MiniLab 3 pozwala sterować instrumentami, uderzać w pady i regulować tłumiki za pomocą tak płynnego workflow, że zapomnisz, że masz mysz.

Nie tylko dla klawiszowców

Wzywamy wszystkich gitarzystów, piosenkarzy i autorów tekstów, perkusistów, DJ-ów…

Chcesz dodać partie klawiszowe do swoich utworów rockowych, wyzwalać próbki obok zestawu perkusyjnego lub znaleźć świeże dźwięki syntetyczne do swojego następnego projektu? MiniLab 3 to dostępne małe urządzenie, które w końcu sprawi, że klawisze będą działać za Ciebie, wraz z głębszą integracją z wybranym DAW.

Mobilność zapewniająca wydajność

Oszczędzaj czas dzięki kontrolerowi przygotowanemu na uderzenie inspiracji w dowolnym miejscu i czasie.

W drodze do pracy, w domu, między lekcjami lub na scenie, MiniLab 3 jest wystarczająco lekki, aby zmieścić się w plecaku, bezproblemowo łączy się z komputerem i jest gotowy, aby uwolnić Twoją kreatywność w ciągu kilku sekund. Niezależnie od tego, czy nagrywasz, występujesz czy grasz z przyjaciółmi, inspiracja nie czeka – dlaczego ty masz?

_Kreatywne oprogramowanie w zestawie

MiniLab 3 jest dostarczany z ekskluzywnym oprogramowaniem, które oferuje wszystko, czego potrzebujesz, aby zacząć tworzyć!

Oprócz światowej klasy kontrolera MIDI, otrzymujesz pełny pakiet oprogramowania do tworzenia muzyki klasy premium, od standardowego w branży DAW po ponad 500 gotowych do miksowania presetów syntezatorów i klawiatur.

_Analog Lab Intro

Najgrubsze basy, najbardziej bujne leady, najpłynniejsze brzmienia syntetyczne i wiele więcej, zaczerpnięte z wielokrotnie nagradzanych bibliotek Analog Lab V, V Collection i Pigments.

_Ableton Live Lite

Nagrywaj, wykonuj i produkuj wszystko dzięki jednemu z najgorętszych programów DAW w branży. Korzystaj z kolekcji presetów instrumentów, perkusji, efektów, klipów MIDI i wiele więcej!

_The Gentelman

Ciesz się ciepłym, klasycznym brzmieniem stuletniego pianina, nagranym tak, aby dodać Twojemu miksowi uroku i intymnego charakteru.

_UVI Model D

Imponująca sceniczna postać fortepianu Steinway, prawdopodobnie najbardziej kultowego fortepianu wszechczasów, szczegółowo zsamplowana, aby ożywić Twoją produkcję.

_Loopcloud

Dwumiesięczna subskrypcja Loopcloud zapewnia miliony bezpłatnych sampli w wysokiej rozdzielczości, od pętli perkusyjnych lo-fi po pojedyncze nagrania wokalne, a także pakiet powitalny 1 GB.

_Melodics

Popraw swoje umiejętności gry na padach i klawiaturze dzięki subskrypcji Melodics, która oferuje 40 lekcji, wskazówek i trików muzycznych, które są zabawne, łatwe i dostosowane do Twojego stylu.

Trochę danych:

 • 25-klawiszowa, czuła na velocity, klawiatura typu slim
 • Przydatne, dotykowe elementy sterujące
 • 8 wysokiej jakości padów czułych na siłę nacisku i uderzenie z podświetleniem RGB (2 banki padów)
 • 8 enkoderów
 • 4 fadery
 • Miniwyświetlacz i klikalny encoder nawigacyjny z informacją zwrotną w czasie rzeczywistym o brzmieniach i elementach sterujących
 • Wbudowany arpeggiator
 • Tryby Hold i Chord
 • Niestandardowe skrypty DAW do intuicyjnej integracji z głównymi programami DAW
 • 8 ustawień DAW i użytkownika
 • Kontrola transportu DAW
 • Przyciski zmiany oktawy w górę i w dół dla pełnego zakresu + transpozycja dla półtonów
 • 2 paski dotykowe dla funkcji pitch bend i koła modulacji
 • Wejście sterujące na pedał: sustain, ekspresji lub przełącznik nożny
 • Zasilany przez USB
 • USB-C MIDI łączy się z komputerami i Arturia MIDI Control Center
 • 5-pinowe wyjście DIN MIDI do podłączenia zewnętrznych instrumentów
 • Bezproblemowa integracja ze wszystkimi instrumentami wirtualnymi Arturia, w tym Analog Lab: wybieranie brzmień, przeglądanie presetów, przełączanie partów, inteligentnie przypisane elementy sterujące
 • Rozmiar instrumentu: 355 x 220 x 50 mm
 • Waga instrumentu: 1,5 kg
 • Białe stylowe wykończenie.

_Tutoriale i inspiracje

Arturia to także niezawodne tutoriale pokazujące co i jak, dzięki czemu wejście w świat pracy z dźwiękiem będzie dziecinnie prosty!

To co, który model MiniLab 3 dla Ciebie? :>

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors