Aktualności

Arturia Dist COLDFIRE – kreatywny reaktor zniekształceń

Arturia Dist COLDFIRE to dwusilnikowy efekt typu distortion, który oddaje w ręce użytkownika arsenał klasycznych i najnowocześniejszych sposobów przetwarzania i zniekształcania dźwięku. Wykraczając poza konwencjonalne efekty, ta kreatywna wtyczka pozwala użytkownikom manipulować i łączyć różne typy zniekształceń w celu uzyskania naprawdę wyjątkowego brzmienia.

Reaktor z podwójnym zniekształceniem

Dist COLDFIRE to efekt typu „wszystko w jednym”, zapewniający subtelne nasycenie wzmacniające miks, niestandardowy zgrzyt z dwoma silnikami lub niepohamowaną destrukcję dźwięku, łącząc analogowe i cyfrowe algorytmy z głęboką modulacją i dostosowywaniem, aby odkryć niemal nieskończone możliwości zniekształceń dla każdego dźwięku.

Całkowicie niestandardowe zniekształcenie

Połącz dowolny z 11 rodzajów zniekształceń, od emulowanego ciepła lamp po lodowate cyfrowe kruszenie bitów, dostosuj routing, dodaj trochę modulacji i wykuj całkowicie wyjątkową dźwiękową rzeź.

Twórcza destrukcja

Twórz rezonansowe metaliczne melodie, wprowadzaj sztuczne odbicia harmoniczne, wyzwalaj szalenie destrukcyjne pętle sprzężenia zwrotnego; bądź kreatywny dzięki dwusilnikowej architekturze Dist COLDFIRE.

Moduluj, animuj

Zamień statyczne przetwarzanie dźwięku na zniekształcenia, które ewoluują, migoczą i tańczą do dowolnej melodii dzięki sześciu przypisywanym gniazdom modulacji, sekwencjonowaniu krokowemu, podążaniu za obwiednią i nie tylko.

Intuicyjny, ale potężny

Dist COLDFIRE jest wystarczająco prosty, aby za pomocą kilku prostych kliknięć stworzyć ekscytujące efekty podwójnego zniekształcenia, ale wystarczająco elastyczny, aby całkowicie zanurzyć się w głęboko destrukcyjnym sound designie.

Więcej informacji o Arturia Dist COLDFIRE znajdziesz na stronie producenta >TUTAJ!<

Więcej informacji a propos rewelacyjnego oprogramowania Arturia poniżej:

Arturia V Collection 9

Arturia V Collection 9 to pakiet wirtualnych instrumentów klasy referencyjnej dla producentów muzycznych, twórców i projektantów dźwięku. Od klasycznych emulacji przez najnowocześniejsze silniki syntezy, fizycznie modelowane pianina po sugestywne, hybrydowe rozwiązania. Ten wyselekcjonowany 32-instrumentalny wybór zapewnia natychmiastowy dostęp do profesjonalnych dźwięków i głęboką, twórczą funkcjonalność.

Arturia FX Collection 3

Arturia FX Collection 3 to wyselekcjonowany pakiet 26 niezbędnych wtyczek do pracy z dźwiękiem, łączących rewelacyjne emulacje klasycznego sprzętu studyjnego z przełomowymi, nowoczesnymi efektami, dające muzykom i producentom inspirujące, muzyczne i profesjonalne narzędzia programowe, których potrzebują, aby być kreatywnym i efektywnym!

Arturia Sound Explorers Collection Belledonne

Arturia Sound Explorers Collection Belledonne to ekskluzywny pakiet oprogramowania premium, zawierający najszerszy wybór instrumentów i efektów Arturia, a także tysiące presetów do eksploracji!

Related Posts