Audiotech logo

Z okazji Dnia Nauczyciela 10% rabatu na wybrane urządzenia Focusrite i Sontronics!

Dzień Nauczyciela z Audiotech!

Audiotech świętuje Dzień Nauczyciela! Z tej okazji w dniach 14-28/10/2020 wszyscy nauczyciele mogą wyposażyć się w wybrany sprzęt do nauczania on-line z 10% rabatem! 

We skazanych powyżej dniach, wszyscy nauczyciele mogą zakupić sprzęt w biorących udział w akcji sklepach i na hasło „NAUCZENIE ONLINE” mogą zakupić poniższy sprzęt do nauczania on-line z  rabatem:

Dźwięk przede wszystkim.

W kontaktowaniu się online z uczniami, pracownikami i innymi osobami, dźwięk jest niesamowicie istotny. Często w jakościowym odbiorze materiału audiowizualnego znaczenie ma nie tylko jakość obrazu ale przede wszystkim dźwięku. Bardzo często to właśnie dźwięk powoduje czy uważamy dany materiał audiowizualny, czy też transmisję live za amatorską, czy bardziej profesjonalną. Warto zadbać o warstwę audialną w swoich przekazach i być nie tylko bardziej zrozumiałym ale też przystępniejszym w odbiorze. Wbrew pozorom nie jest to skomplikowana sprawa.

Łatwość konfiguracji

Dzisiejsze urządzenia w głównej mierze są tworzone według zasady „plug’n’play”, czyli „podłącz i używaj”, zatem ich konfiguracja jest bardzo intuicyjna. Warto podkreślić, że do dobrej jakości głosu podczas zdalnego nauczania potrzebny jest dobry mikrofon, a także jeżeli nie jest to mikrofon pod USB, odpowiedni przetwornik/urządzenie, które przekonwertuje analogowy sygnał z mikrofonu na informacje cyfrowe zrozumiałe przez komputer. Takim urządzeniem jest właśnie interfejs audio, czyli swoista zewnętrzna karta dźwiękowa, która może konwertować analogowy sygnał na cyfrowy. Takimi urządzeniami są np. urządzenia Focusrite, czyli cenione na świecie i niezawodne interfejsy audio o charakterystycznym, czerwonym kolorze. Mimo wszystko obawiasz się, że nie poradzisz sobie z rejestracją i konfiguracją? Spokojnie! Focusrite poprowadzi cię sam. Urządzenia zostały tak przygotowane, że po podłączeniu do komputera poprowadzą cię krok po kroku przez proces rejestracji i konfiguracji. Dodatkowym atutem interfejsu audio Focusrite jest dedykowany wzmacniacz słuchawkowy, który zapewnia wysokiej jakości odsłuch na słuchawkach.

Wyróżnij się jakością za niekoniecznie wysoką kwotę

Mikrofon, który powinien zwrócić uwagę osób, które poszukują naprawdę dobrej jakości dźwięku, estetycznego wyglądu, a także DOŻYWOTNIEJ GWARANCJI (!) jest brytyjski Sontronics Podcast Pro, dostępny zarówno w czarnym jak i czerwonym wykończeniu. Zarówno mikrofon jak i interfejs audio odpowiadają za jakość finalnego dźwięku. Dlatego jeżeli zależy ci na jak najwyższej jakości, to powinieneś zwrócić uwagę właśnie na interfejs audio. Jeżeli jednak wolisz nieco bardziej budżetowe i jeszcze intuicyjniejsze rozwiązanie, to firma Sontronics przygotowała specjalny kabel XLR-USB, który zawiera konwerter i przedwzmacniacz w konstrukcji samego kabla. Wtedy wystarczy tylko podłączyć końcówkę XLR do mikrofonu, zaś USB do komputera i możemy cieszyć się nagrywaniem, streamowaniem, zdalnym nauczaniem w wyższej jakości!

Nie zwlekaj - zwiększ jakość zdalnego kształcenia!

Dlatego jeżeli jesteś nauczycielem i chciałbyś prezentować się naprawdę dobrze, to nie zwlekaj i korzystaj z okazji! Do 28.10.2020 możesz zakupić wszystkie niezbędne i opisane powyżej urządzenia z 10% rabatem! Listę sklepów biorących udział w akcji znajdziesz TUTAJ.

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors