Audiotech logo

Wtyczka legendarnej konsolety Focusrite za darmo

bx_console Focusrite SC – kolejny darmowy plug-in dla użytkowników Focusrite

Powrót do przeszłości

Pierwsze ślady działalności Focusrite to połowa lat 80-tych. Podczas współpracy dwóch wybitnych osobistości, inżyniera elektroniki Ruperta Neve’a i producenta muzycznego George’a Martina, powstał preamp ISA 110 z eq.

Było to pierwsze urządzenie pod znakiem marki Focusrite a zaraz zanim przyszła potrzeba na procesor dynamiki ISA 130. Skuteczność w kreowania dźwięku spowodowała chęć zbudowania większego zespołu komponentów. Dlatego w efekcie powstała super konsoleta studyjna, Focusrite Console Forte.

Konsoleta Focusrite dla każdego

Przyszedł moment, w którym możesz usłyszeć charakter lat 80-tych, dlatego że emulacje modułów z konsolety Focusrite możesz mieć za free, rejestrując jeden z interfejsów serii Clarett.
Plugin  bx_console Focusrite SC to wtyczka wysokiej jakości, ponieważ została napisana przez uznaną na rynku pluginów,  firmę Brainworx.
Cena za wtyczkę w sklepie to 349 $

Przetestuj za darmo ->

Jak brzmi?

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors