Audiotech logo

Wielki wybuch promocji na oprogramowanie Arturia ze względu na Black Friday!

Arturia po raz pierwszy w historii oferuje ogromne zniżki na swoje flagowe oprogramowanie. V Collection 7, FX Collection i Pigments zaczynają się od 50% zniżki dla nowych użytkowników, natomiast obecni klienci marki mogą liczyć nawet na jeszcze większe oszczędności! Prawdziwy wielki wybuch kreatywności, dzieki któremu powstaną nowe muzyczne wszechświaty!

 

Specjalne oferty na oprogramowanie Arturia z okazji Black Friday będą obowiązywać od 12 listopada do 3 grudnia 2020 r.

 

_ V Collection 7 – prawdziwa supernova syntezatorów

24 najbardziej kultowych syntezatorów i poszukiwanych klawiatur wszechczasów, natychmiast dostępne w Twoim DAW. Gęsta analogowa moc Mini V, nostalgiczna cyfrowa precyzja DX7 V, zakurzony charakter próbkowania CMI V – i wiele więcej! Eksploruj i ciesz się niezrównanym brzmieniem!

_FX Collection – wypaczają dźwięk, przestrzeń i sam czas

Od wyznaczania gatunku do pionierów. Kolekcja sprawdzonych klasyków, zszywek studyjnych i najnowocześniejszych algorytmów. Odkryj wszystko, od pogłosów zaprzeczających grawitacji po upragnione analogowe przedwzmacniacze, aby uzyskać doskonały połysk wokalu; odkryj kolekcję FX.

_Pigments – przesuwaj granice syntezy

Eksplozja generowania dźwięku, samplowania i modulacji, która przeniesie cię w najdalsze rejony syntezy. Przekrocz konwencje wirtualnego instrumentu i przenieś swój proces twórczy w miejsce, w którym wszystko jest możliwe.

Korzystajcie póki można! ????

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors