
WesAudio – analogowe brzmienie, cyfrowa wygoda
Słońce za oknem przypomina nam o słonecznej Kalifornii i targach NAMM 2025, które miały miejsce w styczniu. Jeżeli ominęła was ta informacja jakimś cudem, to jest to jedno z najważniejszych wydarzeń branży muzycznej. Wśród wystawców znalazła się polska marka WesAudio, łącząca analogowe brzmienie z cyfrowym sterowaniem. Firma od 15 lat produkuje hybrydowe procesory studyjne, obsługiwane zarówno z panelu urządzenia, jak i poprzez wtyczki DAW. Dzięki czemu możecie uzyskać analogowe brzmienie a zachować cyfrową wygodę i elastyczność pracy.
Podczas targów WesAudio zaprezentowało linie NG (rackowe) i NG500 (moduły dla ramy Tytan). Nowością był ngTubeComp – dwukanałowy kompresor Vari-Mu z trybami dual mono, stereo i mid/side, dwoma torami sidechain, filtrami oraz dwoma typami wyjść.
Linia NG obejmuje też ngBusComp, ngTubeEQ, ngLeveler i ng76, a NG500 zawiera m.in. kompresor PANDORA, korektory PROMETHEUS i HYPERION oraz interfejs CALYPSO. Produkty dostępne są u dystrybutora Audiotech.
Ich rozwiązania są po prostu RE-WE-LA-CYJ-NE. Zresztą zobaczcie sami na poniższym filmie!
Więcej informacji na temat rozwiązań WesAudio znajdziesz na specjalnie przygotowanej stronie internetowej klikając poniżej. Jeżeli chcesz przetestować rozwiązania WesAudio możesz się skontaktować z Jakubem Domańskim: +48 606 405 051; [email protected]