Audiotech logo

Waldorf prezentuje nowy syntezator – Iridium Core

Seria syntezatorów Iridium / Quantum ponownie się rozrasta! Po drugiej iteracji flagowego Quantum, Waldorf prezentuje Iridium Core, czyli mobilną wersję swojego najpotężniejszego silnika syntezy.

Iridium Core pozostawia wszystkie najważniejsze funkcje silnika brzmieniowego znanego ze swoich większych braci, czyli m.in.:

  • 5 rodzajów syntezy,
  • 6 LFO,
  • 40 punktową matrycę modulacji,
  • 5 efektów,
  • 64-krokowy sekwencer oraz
  • bi-timbral, czyli możliwość używania dwóch barw jednocześnie.

Dzięki temu brzmienia stworzone na innych modelach jak Iridium Desktop, Iridium Keyboard czy Quantum (MkI i MKII) są w pełni kompatybilne z modelem Iridium Core.

Największym ograniczeniem w stosunku do większych modeli to znaczne uproszczenie matrycy sterującej, która w tym modelu opiera się głównie na dotykowym ekranie, 6 gałkach wokół ekranu, 8 padach i zestawie przycisków oraz nieco ograniczonej polifonii, która w tym modelu wynosi 12 głosów.

Dzięki takim kompromisom w konstrukcji Iridium Core ma niecałe 35 cm szerokości oraz 20 cm głębokości! Oznacza to, że będzie się mieścił do każdego plecaka oraz większych toreb na laptopy!

Kliknij poniżej i dowiedz się więcej o Waldorf Iridium Core

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors