Audiotech logo

Używaj skrótów klawiszowych z Novation Launchkey

Używaj skrótów klawiszowych prosto z Novation Launchkey

Najnowsza aktualizacja Novation Components wprowadza skróty klawiszowe dla Launchkey Custom Modes.

Odblokuj nowe poziomy personalizacji i nieskończone kreatywne możliwości Novation Launchkey z nowym widżetem skrótów klawiszowych dla Custom Modes.

Od teraz za pomocą oprogramowania Novation Components możesz przypisać w Custom Mode istotne skróty klawiszowe do padów Launchkey. Nieistotne czy będą to skróty do Twojego ulubionego programu DAW jak Ableton Live, FL Studio, Studio One lub Pro Tools, czy jakiegokolwiek innego programu, którego używasz na codzień (OBS? Adobe Photoshop?) – dzięki Launchkey masz możliwość przyspieszyć swoje workflow i spowodować, że będzie jeszcze szybsze i bardziej rozbudowane.

Dzięki tej funkcji użytkownicy Launchkey i Launchkey 88 będą mogli pozostać skupieni na tworzeniu i budować nowe muzyczne pomysły bez konieczności sięgania po myszkę i klawiaturę.

launchkey custom mode body
launchpad mini & x 2.0

Podobny update pojawił się niedawno dla Launchpadów Mini Mk3 oraz Launchpadów X, więc jeśli potrzebujesz tylko dużej matrycy skrótów, która ułatwi Ci pracę, to 64 pady Launchpadów i 8 Custom Mode’ów daje Ci jeszcze większe możliwości do customizacji swojego workflow zależnie od używanego w danej chwili programu.

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors