Audiotech logo

Update V Collection 5.3

V COLLECTION 5.3

Szybciej, łatwiej, z większą intuicją oraz z wzbogaconą bazą dźwięków: oto V Collection 5. To wtyczka, która dostarcza najlepsze klasyczne instrumenty poprzez nowoczesne oprogramowanie w celu zainspirowania Cię do stworzenia muzyki, o której inni nawet nie śnili. Oto komplenty pakiet klawiszy w formie plug-inów VST w nowej, zakutalizowanej wersji 5.3.

BAZA DŹWIĘKÓW

Arturia V Collection 5.3 pozwala na wprowadzenie nowych dźwięków do Twoich instrumentów bez zakłocania procesu twórczego. Bez względu na to czy chcesz odkryć nowe pejzaże dźwiękowe, wzbogacić swoje kompozycje czy pobudzić kreatywność – ten update da Ci wszystkiego, czego potrzebujesz. Arturia oferuje zupełnie nowy zestaw presetów, który dostępny będzie za pośrednictwem software’u Analog Lab 2. Po prostu otwórz AL2 w swoim DAWie i udaj się do sekcji Sound Store, wybierz jeden z nowych banków dźwięków, sprawdź ich brzmienie i pobierz, jeśli pasuje do Twojego utworu.

 

+ 200 BRZMIEŃ

Znajdź inspirację posród licznych brzmień zaprojektowanych przez znanych artystów oraz bohaterów podziemia. Arturia od dłuższego czasu blisko współpracuje z wieloma artystami, producentami oraz inzynierami dźwięku z różnych środowisk po to, aby stworzyć najbardziej użyteczne i inspirujące brzmienia dostępne na rynku. Wśród nowych banków i presetów znajdziesz setki dźwięków stworzonych z myślą o legendach, m.in Tangerine Tribute czy Kraft Tribute, a także oryginalne barwy autorstwa artystów takich jak Sasha Signature oraz projektantów brzmień firmy Arturia.

>>> Nowe banki dźwięków <<<

ARTURIA SOFTWARE CENTER

CO NOWEGO

Największą ze zmian w aktualizacji 5.3 jest Preset Browser, czyli przeglądarka presetów. Po dokonaniu update’u, zauważysz, że Arturia ulepszyła kontrolę i nawigację przeglądarki z poziomu kontrolerów, które od teraz zostaną automatycznie przypisane do oprogramowania, co pozwoli na lepsza nawigację w sekcji presetów i filtrów.

 src=src=

JAK DOKONAĆ AKTUALIZACJI

Aktualizacja nowej wersji V Collection jest prosta, szybka i darmowa. Wystarczy, że wykonasz poniższe czynności:

1. Zaisntaluj software Arturia Software Center

2. Zaloguj się w ASC

3. Wybierz folder destynacji

4. Zaktualizuj swoje instrumenty

 

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors