Audiotech logo

Twórz, produkuj, występuj – Arturia Analog Lab V

Arturia wraz z premierą V Collection 8 postanowiła odświeżyć i usprawnić legendarny już wirtualny instrument – Analog Lab.

Najnowsza wersja sygnowana jako „V”, łączy tysiące światowej klasy brzmień obejmujących dziesiątki ponadczasowych instrumentów pochodzących z zestawu V Collection 8. Naczelną zmianą jest nowy interfejs użytkownika, który jest teraz bardziej współczesny i świetnie integruje się z resztą pojedynczych instrumentów. Dzięki temu, mamy wrażenie kompletnej całości środowiska jaki stworzyła Arturia.

Analog Lab łączy w sobie brzmienia instrumentów z V Collection i pozwala na zmianę parametrów brzmieniowych, jednak w ograniczonym zakresie. Jeżeli jednak użytkownik posiada pełną licencję na dany instrument, lub wspomniany pakiet V Collection, to z pozycji Analog Laba może wejść wewnątrz instrumentu i kreować wybrane brzmienie od fundamentów. Daje to nieograniczone wręcz możliwości i zunifikowane środowisko pracy. Zatem Analog Lab można traktować jako swoistą bibliotekę dla całego pakietu, a także indywidualny instrument łączący wszystkie i nadający całości wspólny sznyt, ponieważ użytkownik ma możliwość dodawania efektów, zapisywania presetów, wykorzystywania dwóch barw na raz, może także podzielić klawiaturę na dwa różne brzmienia, a także przygotować setlistę na występ i skorzystać z trybu Stage! Czego chcieć więcej?

Poniżej film, który przedstawia nowy Analog Lab V. Dostępne są polskie napisy ????

Miłego użytkowania!

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors