Audiotech logo

Test Focusrite Vocaster One Studio & Two Studio w Supersound.pl

Pierwsze wrażenie jest najważniejsze, więc ważne jest, żeby czuć wysoką jakość już od samego wyjęcia urządzenia z pudełka. Potem już potwierdzamy lub negujemy zasadność naszych wrażeń. Testując dwa zestawy podcastowych interfejsów Focusrite Vocaster, czyli odpowiednio One Studio i Two Studio, Krzysiek Kowalczyk nie miał żadnych wątpliwości, że obcuje z urządzeniami przemyślanymi i świetnie wykonanymi.

A jakość wykonania to tylko jeden z elementów, bo w przypadku interfejsu kluczowa jest jakość dźwięku oraz finalnie łatwość obsługi. Jak tutaj wypadają Vocastery?

„Koń jaki jest każdy widzi – Focusrite słynie z odpowiedniej jakości i wyśmienitego stosunku ceny do jakości. Nie bez przyczyny jest w wielu studiach nagraniowych, montażowych, radiowych a również w moim, bo po latach doświadczeń sam pracuje na interfejsie Focusrite. (…) Duch tej marki jest obecny również w nowych rozwiązaniach serii Vocaster – Vocaster One i Vocaster Two i z pewnością sprawdzą się one w rękach każdego streamera gamera, podcastera, youtubera, lektora, czy wokalisty.”

Zobacz urządzenia z serii Vocaster

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors