Audiotech logo

teenage engineering wypuszcza rejestrator TP-7!

teenage engineering ogłosiło kolejny produkt z serii „field”. Tym razem jest to TP-7, czyli dedykowane urządzenie nagrywające z akumulatorem wystarczającym na 7 godzin pracy i 128 GB pamięci wewnętrznej. Rejestrator ten został stworzony do nagrywania dźwięku, muzyki, wywiadów i ważnych pomysłów (tzw. memo) w najwyższej możliwej jakości.

Na środku TP-7 znajduje się zmotoryzowana „szpula z taśmą”, używana do nawigacji po menu, przewijania, wstrzymywania i delikatnego wizualnego sprzężenia zwrotnego – podczas gdy jedyny w swoim rodzaju wahacz po lewej stronie umożliwia szybkie przewijanie dźwięku. Z kolei przycisk trybu pracy znajduje się poniżej, a po drugiej stronie znajdują się przyciski notatek i nawigacji. Ergonomiczne rozmieszczenie każdej funkcji pozwala na pełną kontrolę jedną ręką. Do tego duże przyciski nagrywania, odtwarzania i zatrzymywania, podwójny miernik i wyraźny wyświetlacz.

Nagraj krótką notatkę za pomocą wbudowanego mikrofonu lub użyj dowolnego z trzech gniazd stereo do podłączenia zewnętrznych mikrofonów, słuchawek, monitorów studyjnych lub dowolnego innego sprzętu audio, takiego jak teenage engineering TX-6 lub OP-1. Możesz także wykorzystać USB-C, aby używać TP-7 jako wielokanałowego interfejsu audio, kontrolera MIDI lub do przesyłania danych i ładowania.

Opcje łączności bezprzewodowej obejmują MFi i ble. W zestawie dorzucany jest adapter jack 6,35 mm na 3,5 mm. Dostępna jest również aplikacja do transkrypcji TP-7, która natychmiast zamieni głos na tekst. Po prostu podłącz rejestrator przez ble lub USB i zaimportuj dźwięk do natychmiastowej i dokładnej transkrypcji. Oprogramowanie wykorzystuje Whisper – światowej klasy sztuczną inteligencję typu open source.

Kompaktowy rozmiar TP-7 i dedykowane funkcje sprawiają, że jest to dyskretne urządzenie nagrywające, idealne dla profesjonalistów, którzy wymagają niezawodnego dyktowania, takich jak dziennikarze, prawnicy, czy pracownicy służby zdrowia. Dla muzyków TP-7 to plac zabaw. Kreatywne umysły docenią funkcje, które obejmują jednoczesne wejście liniowe i nagrywanie, overdubbing, a nawet konfigurację dla DJ-a!

Wymiary: 96mm x 68mm x 16mm
Waga: 170g

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors