Audiotech logo

Teenage Engineering Ultimate Cocktail – mini zestaw do robienia beatów!

Teenage Engineering Ultimate Cocktail – mini zestaw do robienia beatów!

Teenage Engineering wypuścili paczkę Ultimate Cocktail! Jest to kompletny zestaw stworzony dla beatmakerów i został oparty o 3 Pocket Operatory.

We wspomnianym koktajlu znajdziecie 3 modele małych, kompaktowych i cenionych syntezatorów: PO-12 rhythm, PO-24 office oraz PO-32 tonic. Do tego 3 case’y, które ochronią moduły i dodadzą im stylu + mini kable jack-jack do synchronizacji instrumentów ze sobą!

PO-12 rhythm

Syntezator Lo-Fi Teenage Engineering Po-12 Rhythm mały i niezwykle poręczny Pocket Operator. Maszyna perkusyjna ze studyjną jakością dźwięku i elastycznością w tworzeniu muzyki w podróży. Bez wątpienia będzie to niezastąpiony mini syntezator lo-fi dla każdego i kompatybilny ze wszystkimi innymi urządzeniami muzycznymi.

PO-12 rhythm to prawdziwy automat perkusyjny. Posiada 16 brzmień perkusyjnych i sekwencer. Perfekcyjna maszyna do bitów, która działa na baterie, posiada wejście i wyjście audio obsługiwane sygnałem synchronizacyjnym. Mieści się do kieszeni i daje więcej radości niż niejeden większy sprzęt.

PO-24 office

Syntezator perkusyjny Teenage Engineering PO-24 Office to Pocket Operator i urządzenie, które daje świetne brzmienie lo-fi. Posiada 16 brzmień i sekwencer. Perfekcyjna maszyna do eksperymentalnych tonów, która działa na baterie oraz posiada wejście i wyjście audio, które obsługuje też sygnał synchronizacyjny. Mieści się do kieszeni i daje więcej radości niż niejeden większy sprzęt. Co więcej, na zawołanie generujące 8-bitowe perkusjonalia biurowej codzienności. Efekty są jednak o wiele ciekawsze niż w niejednej pracy!

PO-32 tonic

PO-32 Tonic to nowoczesny syntezator perkusyjny lo-fi. Perfekcyjna maszyna do perkusyjnych tonów, która działa na baterie oraz posiada wejście i wyjście audio, które obsługuje też sygnał synchronizacyjny. Mieści się w kieszeni i daje więcej radości niż niejeden większy sprzęt. PO-32 pretenduje do miana najciekawszego z Pocketów. Co więcej jego możliwości nagrywania kitów i brzmień oraz współpraca z Microtonic VST stawia go w pozycji żółtej koszulki lidera!

W zestawie znajduje się:

  • PO-12 rhythm
  • PO-24 office
  • PO-32 tonic
  • Case ochronny CA-X grey x3
  • Mini kable jack-jack x3

Poznaj też inne modele Pocket Operatorów i urządzenia Teenage Engineering! Zobacz ich nieszablonowe pomysły i oryginalne podejście do tworzenia muzyku i dowiedz się dlaczego zdobywają tyle nagród! Więcej informacji znajdziesz >>>TUTAJ!<<<

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors