Audiotech logo

teenage engineering TX-6 w sytuacji live i jako mikser dla całego bandu

teenage engineering TX-6 to ultrakompaktowy 6-kanałowy mikser stereo lub 12-kanałowy mono z wbudowanym korektorem, filtrami, kompresorem, wysyłką Aux, cue i efektami cyfrowymi. Dodatkowo może być syntezatorem, maszyną perkusyjną, a także może funkcjonować jako wielofunkcyjny interfejs audio USB. Wszystko można nagrywać na zewnętrzny dysk USB, bo czemu nie? Poza tym jest w pełni konfigurowalny!

Warto podkreślić, że teenage engineering to marka, która stawia na pierwszym miejscu design. Ich produkty są w pełni opatentowane już na poziomie podzespołów, więc nikt nie jest w stanie ich podrobić! Dodatkowo firma pomaga nawet tworzyć specjalne roboty na taśmy produkcyjne, aby mogły zostać wykonane. Design i oryginalność to coś na co stawia ta szwedzka marka. Jednak idzie to także w parze z jakością i często bezkompromisowością. Zresztą… Zobaczcie co i jak!

Produkt został przyjęty na początku dość sceptycznie, jednak widać jak z biegiem czasu idea teenage engineering na stworzenie kompaktowej i bezkompromisowej w jakości serii „field” zaczyna zyskiwać coraz więcej fanów. 

Zobaczcie jak można wykorzystać TX-6 w praktyce w sytuacji live solo, przy wykorzystaniu np. iPada oraz w sytuacji gdy możemy do tak kompaktowego miksera opiąć… cały zespół! Polecamy poniższy materiał w wykonaniu „Henny Tha Bizness„, bo otwiera oczy 😉

Więcej informacji na temat magicznego urządzenia jakim jest teenage engineering TX-6 znajdziecie klikając poniżej.

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors