Audiotech logo

teenage engineering OP-Z – stwórz coś wyjątkowego!

TEENAGE ENGINEERING OP-Z – SYNTEZATOR, SEKWENCER, SAMPLER, GROOVEBOX

Chciał_byś stworzyć coś wyjątkowego? Jednak jak to zrobić skoro większość urządzeń oferuje podobne funkcje, a design i interfejs użytkownika nie zachęca do odkrywania innych, oryginalnych ścieżek produkcji, czy performance? Wtedy wchodzi teenage engineering ze swoimi urządzeniami i np. z multimedialnym grooveboxem OP-Z!

teenage engineering OP-Z to nie tylko syntezator, ale również sekwencer, sampler i groovebox w jednym! Jest wielkości pilota do telewizora, ale z ogromnymi możliwościami. OP-Z oparty jest na zaawansowanym sekwencerze, jednak nie jest to jedynie narzędzie do komponowania. „Z” symbolizuje trzeci wymiar, głębię i kreatywność w tworzeniu muzyki. Możliwe jest sekwencjonowanie nie tylko dźwięku, ale również wideo, wizualizacji, zdjęć i świateł poprzez DMX. Bez wątpienia to wyjątkowe urządzenie!

Zobaczcie jak można stworzyć beat z pomocą tego małego, niepozornego urządzenia, w którym drzemie prawdziwa potęga! Przedstawia SON WU!

Polecamy zapoznać się z pełną specyfikacją genialnego OP-Z. Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz klikając na poniższą kartę produktową.

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors