Audiotech logo

Teenage Engineering OP-1 świętuje 10 lat!

Dziesięć lat Teenage Engineering OP-1!

Czy uwierzysz, że minęło już dziesięć lat od narodzin Teenage Engineering OP-1? To wymaga dużej uroczystości i wszyscy jesteście zaproszeni! Teenage Engineering chcieliby uczcić tę pierwszą dekadę razem z wami, więc dołączcie do bitwy na beaty, wejdźcie do zupełnie nowego sklepu jubileuszowego i odkryjcie nigdy wcześniej nie widziane nagrania z OP-1! Witamy na uroczystości!

Teenage Engineering OP-1 -1

Teenage Engineering OP-1 ’11 –’21 i dalej w relacji Jespera

Wszystko zaczęło się od dwóch prototypów. Radio z budzikiem i syntezator. Cóż, zdecydowaliśmy się na syntezator i chyba mieliśmy rację. Wtedy byliśmy tylko: Dawid, ja i Jens, ale wkrótce dołączyli do nas Johan i David numer dwa. Pamiętam, jak zbudowaliśmy pierwszy prototyp – pustą obudowę z zamontowanym od wewnątrz ekranem. Wcisnęliśmy się w moją Hondę i pojechaliśmy na MusikMesse we Frankfurcie. I jeśli dobrze pamiętam, Emil też był z nami w tym czasie, ale tak naprawdę nie mieliśmy jeszcze odpowiedniego towarzystwa, więc myślę, że po prostu dołączył do wycieczki dla zabawy.

Nasze stoisko było po prostu czarne. Tło z tkaniny i stół, na którym umieściliśmy OP-1, pod grubym kawałkiem pleksi. Komputer pod stołem przetwarzał grafikę na małym ekranie OLED. Wyglądało to bardzo realistycznie, a złudzenie nas oszukało, gdy oszacowaliśmy start zaledwie za kilka miesięcy. To chyba moja wina, zawsze jestem „super-optymistą”. Cóż, ukończenie go zajęło nam kolejne dwa i pół roku i oto jesteśmy teraz, dziesięć lat po wydaniu nr. 01. Marzeniem było stworzenie maszyny, która wytrzyma co najmniej 20 lat. Jesteśmy w połowie drogi… wielkie dzięki i uściski dla was wszystkich. Świętujmy  nasze „w połowie drogi”!

Tym samym zapraszamy was do odwiedzenia specjalnie przygotowanej strony internetowej w ramach świętowania dekady OP1! Znajdziecie ją >>>TUTAJ!<<< Dodatkowo Teenage Engineering przygotował kilka innych atrakcji!

Teenage Engineering OP-1 - 4

Bitwa na beaty!

Masz bity? Cóż, dołącz do NOSAJ i TĀLĀ w bitwie dekady. Potężne nagrody i dużo dobrej zabawy. Powodzenia! Zajrzyj >>>TUTAJ!<<<

Teenage Engineering OP-1 - 2

Stworzone na OP-1

OP-1 byłby niczym bez Was, społeczności. Teenage Engineering zebrali ulubione wykonania na OP-1 przez lata. Sprawdź je >>>TUTAJ!<<<

Teenage Engineering OP-1 - 3

Sklep rocznicowy!

Kupuj prezenty i gadżety z edycji specjalnej, wszystkie wykonane z okazji OP-1. Jest też kilka tajemniczych pudełek do zgarnięcia! Zajrzyj >>>TUTAJ!<<<

Więcej informacji o samym OP-1 znajdziecie >>>TUTAJ!<<<

Świętujcie 10 lat Teenage Engineering razem z nami! ????

 

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors