Audiotech logo

Teenage Engineering OP-1 – przesyłanie audio poprzez USB!

OP-1 przesyłanie audio usb - 2

Teenage Engineering dalej świętuje 10-lecie OP-1. Były specjalne materiały, beat contest, urodzinowy sklep, a teraz nadszedł czas na… mega aktualizację! Dokładnie tak. 10-letni, wyjątkowy i uwielbiany przez wielu produkt, otrzymał przesyłanie audio po USB!

Teenage Engineering regularnie regularnie aktualizuje OP-1, stale dodając nowe funkcje i naprawiając błędy. Wszystkie te aktualizacje były bezpłatne i kompatybilne z każdą wydaną jednostką, od pierwszych wczesnych jednostek beta po najnowsze partie prosto z fabryki. Najnowsza aktualizacja oprogramowania układowego #243 nie jest inna. Jest darmowa dla wszystkich i kompatybilna z każdą dostępną jednostką OP-1. Z tym wyjątkiem, że dodatek zapewnia funkcjonalność OP-1, której wielu nie spodziewałoby się, że będzie możliwe w przypadku produktu, który ma ponad dziesięć lat…

Strumieniowe przesyłanie audio przez USB

Wraz z aktualizacją #243 każdy OP-1 może teraz przesyłać strumieniowo dźwięk stereo przez USB. Oznacza to, że możesz teraz samplować i nagrywać do OP-1 bezpośrednio z dowolnego hosta audio USB, a także przesyłać dźwięk z OP-1 bezpośrednio do swojego ulubionego DAW, w efekcie zastępując potrzebę zewnętrznej karty dźwiękowej. Działa zarówno z komputerami PC, jak i Mac, a także z iOS i Androidem, a stało się to możliwe dzięki dostosowaniu i wykorzystaniu wiedzy z OP-Z. Aktualizacja zawiera również szereg poprawek błędów i ulepszeń stabilności.

OP-1 przesyłanie audio usb - 1

Oto niektóre z najważniejszych aktualizacji:

  • dodano wejście i wyjście urządzenia audio USB
  • poprawiono stabilność zewnętrznej synchronizacji tempa
  • gdy taśma jest uzbrojona, a OP-1 otrzyma polecenie odtwarzania, rozpocznie się nagrywanie

Jak zaktualizować swojego OP-1 dowiecie się >>>TUTAJ!<<<

Także miłego świętowania dekady OP-1! ????

 

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors