Audiotech logo

teenage engineering OP-1 field – ewolucja flagowca

teenage engineering OP-1 field detail 1

teenage engineering OP-1 field – ewolucja flagowca

teenage engineering OP-1 field to ewolucja flagowego OP–1. Inspirowany dekadą technologicznych rozwiązań, pomysłów i ulepszeń. OP-1 field ma nowy, niższy profil i aluminiową obudowę, wyższej jakości ekran, odświeżoną identyfikację wizualną i wiele nowych funkcji. Żeby wymienić tylko kilka: stereo w całym łańcuchu sygnałowym; bluetooth MIDI; USB typu C; nowy system głośników z głośnikiem pasywnym dla szczegółowego, tłustego i głośnego odsłuchu; 24-godzinna żywotność baterii; wiele taśm i formatów nagrywania; nowy, świetnie brzmiący pogłos MOTHER i silnik syntetyczny DIMENSION; nowy, wysokiej jakości szklany, płaski wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości. Do tego teenage engineering również skrupulatnie przerobili wszystkie grafiki, czy dodali możliwość nadawania FM, a to tylko niektóre ze 100 nowych funkcji.

przerobiony, wyrafinowany, odrodzony.

Pomyśl o OP-1 field jak o naturalnej kontynuacji jego poprzednika. Zaktualizowany o najnowszą technologię i precyzyjnie dostrojony z myślą o profesjonalnych muzykach, artystach sound designerach. Wyższa jakość we wszystkich aspektach, od obwodów po łączność i elastyczność, jest szyty na miarę dla profesjonalistów w tej dziedzinie.

OP-1 - 8
NOWY SAMPLOWY SILNIK STEREO TO TYLKO JEDNA Z FUNKCJI, KTÓRA PRZENOSI OP-1 FIELD NA WYŻSZY POZIOM. ZE ZWIĘKSZONYM CZASEM SAMPLOWANIA DO 20 SEKUND ORAZ TRYBEM DWUWARSTWOWYM DO NATYCHMIASTOWEGO MIKSOWANIA KANAŁÓW A I B LUB PRZEZ PRZYPISANY LFO.
OP-1 - 7
CZTERY NOWE FORMATY NAGRYWANIA: STUDIO 4-TRACK, VINTAGE 4-TRACK, PORTA I DISC MINI. WSZYSTKO Z WŁASNYMI UNIKALNYMI WŁAŚCIWOŚCIAMI I GRAFIKĄ. TERAZ Z WIELOMA TAŚMAMI LUB PŁYTAMI, ŁĄCZNIE DO OŚMIU.

Jeśli wydaje się cieńszy. To jest.

teenage engineering nie chcieli zbytnio zmieniać oryginalnego OP-1, ponieważ uważają, że za pierwszym razem zrobili to mniej więcej dobrze; ale obniżając aluminiową obudowę wokół klawiatury, nowy OP-1 field wydaje się lżejszy, cieńszy i bardziej precyzyjny. Dzięki formowaniu 2K udało się również umieścić system podwójnej anteny 2,4 GHz wewnątrz aluminiowej obudowy.

JEDNĄ Z ANTEN 2,4 GHz JEST MAŁA, BIAŁA LINIA MIĘDZY KLAWISZEM D I E.
Producent dodał dwa miękkie rzepy z tyłu do mocowania osłon i akcesoriów. Może chcesz przykleić OP-1 field na pełnowymiarowej klawiaturze lub przyłożyć go do gitary? Użyj dołączonej taśmy samoprzylepnej i zacznij eksperymentować. Po prawej stronie znajdziesz dodatkowy głośnik pasywny, który znacznie poprawi bas i aby nie było wrażenia „zimnego metalu na kolanach”, aluminiowa obudowa została obłożona ciepłą, miękką w dotyku, twardą okładką.
PIERWSZYM AKCESORIUM WYKORZYSTYWANYM Z PIERŚCIENIAMI NA RZEPY JEST SKÓRZANA OPASKA BILL AMBERG.
OP-1 - 2

wprowadzenie do systemu „field”

OP-1 field to drugi dodatek do nowego systemu „field”. Razem z przenośnym mikserem TX-6 otrzymujesz niesamowicie potężny i ultraprzenośny system nagrywania i performance’u. Wszystkie zasilane bateryjnie, ładowane przez USB-C i z pełną łącznością (MIDI i wysokiej jakości audio) 1:1 kompatybilny z iOS i macOS oraz Windows sprawia, że jest to najpotężniejszy, najwyższej jakości przenośny system na dzisiejszym rynku.

klasyczny OP-1

Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji na temat klasycznego OP-1, to znajdziesz je >>>TUTAJ!<<<

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors