Audiotech logo

Teenage Engineering OB-4 – cóż to takiego?

Też się zastanawiasz czym jest teenage engineering OB-4? Albo pierwsze słyszysz? To “prawdziwy towarzysz muzyczny”, “magiczne radio” i takie tam… Najlepiej zobacz ten film i zrozumiesz. Całe niekonwencjonalne podejście tej marki w kolejnym produkcie ????

W dużym skrócie to przenośny, wysokiej jakości głośnik z dwoma 4″ wooferami i parą neodymowych tweeterów, które dostarczają klarowny, czysty dźwięk, dzięki 38 watom na kanał – to około 100 decybeli niesamowicie brzmiącego stereo. Słuchaj muzyki wykorzystując wejście liniowe, bluetooth, radio FM oraz dysk. Chciałeś kiedykolwiek przewinąć radio, którego słuchałeś, aby znów usłyszeć utwór, który leciał? OB-4 zapamiętuje wszystko czego słuchasz na nieprzerwanie zapętlającej się taśmie (do 2 godzin nagrań). Dzięki temu możesz przewijać, zapętlać, stretchować i co tylko zechcesz, za pomocą swoich palców. To tylko jeden z tricków OB-4. Wykorzystaj swoje palce, aby złapać, obracać i oddziaływać na dźwięk. Pokrętło głośności sterowane cyfrowo, a także swoista szpula taśmy – wszystko pod twoją kontrolą – to kolejny poziom doświadczenia użytkownika.

Jeżeli pominiesz wszystkie tradycyjne metody słuchania jak wejście liniowe, bluetooth oraz radio FM, pozostanie ci jeszcze tryb DISK. To jest miejsce gdzie Teenage Engineering będzie ciągle rozwijać to urządzenie i eksperymentować z OB-4. Swoiste miejsce publicznych doświadczeń, gdzie pozwalają sobie na badanie i tworzenie prototypów wszystkiego, czym ten instrument medialny, jak go nazywają, może się stać. Póki co na dysku można znaleźć trzy funkcje; ambient, karma i metronom.

 

Więcej informacji i szczegółowe dane znajdziesz >>>TUTAJ!<<<

 

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors