Audiotech logo

teenage engineering line – nowy moduł do OP-Z!

 

teenage engineering line – nowy moduł dla OP–Z!

Jak wiadomo, funkcjonalność OP-Z można rozszerzać o moduły sprzętowe. W przeszłości teenage engineering wypuścili moduły „oplab” i „rumble”, a teraz nadszedł czas na kolejny! Nazwali go „modułem liniowym” i będzie towarzyszyła mu aktualizacja firmware’u do OP-Z.

Co umożliwia?

Moduł liniowy jest przeznaczony do wprowadzania i wyprowadzania zewnętrznych sygnałów audio z OP-Z. Dodaje stereofoniczne wejście liniowe i dodatkowe stereofoniczne wyjście liniowe do urządzenia, a także wejście i wyjście dla synchronizacji midi, trig i po, podobnie jak moduł „oplab”. Użyj wejścia liniowego, aby dodać zewnętrzne sygnały audio do swojego miksu i użyj wyjścia liniowego jako drugiego wyjścia stereo dostępnego w OP-Z.

Możesz kierować pojedyncze ścieżki do wyjścia modułu zamiast do głównego miksu, aby oddzielić i przetworzyć poszczególne ścieżki, lub tworzyć pętle efektów za pomocą ulubionych pedałów efektowych. W zależności od potrzeb możesz łatwo przełączać się między sygnałami mono i stereo. Wyjście może być również używane do odsłuchu ścieżek przed wprowadzeniem ich do głównego miksu. Dzięki temu możesz zmienić OP-Z w maszynę marzeń do gry na żywo!

Więcej informacji o samym OP-Z znajdziesz >>>TUTAJ!<<<

 

 

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors