Audiotech logo

Synth Talk – porozmawiajmy o syntezatorach!

Synth Talk - 1

Zapraszamy bardzo serdecznie na Synth Talk! Czyli live stream, który Audiotech organizuje we współpracy z Music Store. Celem spotkania jest przybliżenie flagowych syntezatorów z oferty Audiotech, czyli: Arturia PolyBrute, Novation Summit oraz Waldorf Quantum. Skupimy się na odczuciach i wrażeniach z pracy z tymi syntezatorami oraz porozmawiamy o syntetycznym świecie. Skoro nie możemy się spotkać offline, to podziałamy online!

Dodatkowo, po samym live streamie, w Music Store w Poznaniu przy ulicy Wielkiej 21, nasze flagowe maszyny zostaną tam przez 2 tygodnie, dzięki czemu będziecie mogli przyjść, przetestować i przekonać się co potrafią! Nie zabraknie też gadżetów dla testujących ????

Wydarzenie będzie miało miejsce 29.04.2021 o godz. 18:00 na kanale Audiotech w serwisie YouTube. Transmisję znajdziecie pod tym linkiem -> https://youtube.com/watch?v=MitJHZNwJQg

Wydarzenie online „Synth Talk” na Facebooku znajdziecie tutaj -> https://fb.me/e/1fAS8Ocmy

Zapisujcie datę i godzinę w kalendarzach, bo nie może was zabraknąć! ????

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors