Audiotech logo

Świąteczny prezent od Arturia! Plug-in za darmo.

Plug-in za darmo

Aby wprowadzić Cię w świąteczny nastrój… Arturia ma dla Ciebie prezent!

Ciesz się zupełnie nowym efektem efektem Chorus JUN-6, czyli perfekcyjną emulacją ponadczasowego efektu chorus zaczerpniętego z syntezatora Juno – całkowicie za darmo!

Chorus JUN-6 jest wzorowany na kultowym efekcie stereo, który można znaleźć w serii analogowych syntezatorów Roland Juno z lat 80. Będzie to Twoje nowe ulubione narzędzie do poszerzania miksu i ulepszania brzmienia!

Masz czas do 29 grudnia 2020 r., aby otrzymać prezent w pełnej wersji i cieszyć się nowym niezbędnikiem w studio. Jest to jednorazowe wydanie i nie będzie później dostępne w FX Collection po 29 grudnia, dlatego koniecznie pobierz go dla siebie!

To nie jest kolejny efekt chorus…

Chorus Juno jest wyjątkowy pod względem popularności – zamiast być efektem gitarowym, jednostką montowaną w racku lub tajną bronią studyjną, został wbudowany w klasyczne syntezatory z lat 80 o tej samej nazwie. Zapewnia kultowe brzmienie w stylu vintage – bogaty dźwięk stereo ulubiony przez wszystkich, od Tangerine Dream po Tame Impala.

  • Prosty w użyciu – wciągające, pełne kolorytu brzmienie za naciśnięciem jednego przycisku (lub dwóch) – nie jest potrzebne żadne menu.
  • Autentyczny charakter BBD – wiernie odwzorowany w celu odtworzenia niewątpliwie ciepłego organicznego charakteru obwodów analogowych.
  • Nowoczesna elastyczność – dodano dodatkowe elementy sterujące, aby ulepszyć twoje brzmienie.

Ostatecznie Chorus JUN-6 wprowadza piękny analogowy efekt vintage do nowoczesnego procesu produkcyjnego, wiernie odtworzony z dokładnością na poziomie komponentów i zmodyfikowany za pomocą nowoczesnych rozwiązań. Chorus JUN-6 może być używany w każdym oprogramowaniu do nagrywania kompatybilnym z VST, AAX lub AU.

TA WTYCZKA JEST DOSTĘPNA ZA DARMO W PEŁNEJ WERSJI DO 29 GRUDNIA 2020. Użytkownicy muszą założyć konto Arturia, aby odebrać kopię Chorus JUN-6.

NIE ZWLEKAJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ! WESOŁYCH ŚWIĄT! ????

LINK DO POBRANIA >>>TUTAJ!<<<

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors