Audiotech logo

Studiologic rozdaje UVI Digital Synsations w prezencie!

synsations_nc2x

STUDIOLOGIC ROZDAJE UVI DIGITAL SYNSATIONS W PREZENCIE

Zainspiruj się czterema klasykami lat ’90 z UVI Digital Synsations za darmo dla właścicieli kontrolerów SL i instrumentów Numa Compact 2/2x.

Studiologic z dumą ogłasza nową współpracę z UVI!
Kupując dowolny kontroler SL lub instrument Numa Compact 2/2x, otrzymasz darmową licencję Digital Synsations.
Jeśli szukasz świeżego spojrzenia na brzmienie lat ’90 lub inspiracji klasycznymi synthami, Twoje poszukiwania właśnie dobiegły końca!

Jak je zdobyć
Zarejestruj swój kontroler z serii SL (SL88 Grand, SL88 Studio, SL73 Studio, SL Mixface) lub swoją Numę Compact 2/2x na https://www.studiologic-music.com/account/ aby otrzymać kupon.
Pobierz UVI Portal I wprowadź kod kuponu żeby urzyć Digital Synsations w UVI Workstation.

Promocja jest ważna od 1 kwietnia.

Odwiedź stronę UVI internetową ( https://www.uvi.net/digital-synsations.html ) na której znajdziesz próbki demo.

box_digital_synsations

Nowa generacja
Pod koniec lat 80 I na początku 90 krajobraz świata syntezatorów zaczął się zmieniać. Nowa generacja klawiatur zaczęła pojawiać się na sklepowych wystawach, nagraniach i scenach; te klawisze oferowały niesamowite funkcje w tamtym czasie; potężna polifonia, rozbudowane, wbudowane sekwensery i pamięć na patterny, wyjmowana pamięć i cyfrowe efekty.

Ogromna biblioteka brzmień
Możliwości kilku z tych klasyków stały się inspiracją dla Digital Synsations. Digital Synsations zawiera ponad 500 brzmień zaprogramowanych na w pełni odtworzonych Yamaha SY77, Korg M1, Roland D50 i Ensoniq VFX‚ używanych przez najbardziej znanych artystów, takich jak Depeche Mode, The Cure, Pet Shop Boys, Vangelis, Brian Eno, Toto, 808 State, Jean Michael Jarre i wielu innych.

Świetne barwy
Każdy patch jest złożony z wielu sampli nagranych na najwyższej klasy sprzęcie. Wraz z UVI Engine, oddają one prawdziwy charakter tych syntezatorów ze wszystkimi szczegółami i interfejsem tych modeli. Żeby tego było mało, znajdują się one w łatwym i szybkim w edycji środowisku, uzbrojone we wszystkie funkcje jakich oczekujesz od współczesnego instrumentu wirtualnego.

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors