Audiotech logo

Studiologic Numa X Piano w recenzji Rafała Piwowarczuka

Po recenzjach klawiatur sterujących Studiologica Rafał Piwowarczuk wziął na warsztat pełnoprawny instrument tej marki, czyli Numę X Piano. Jakie wrażenia?

W rozbudowanej, bo aż 25-minutowej recenzji Rafał rozpracowuje różnice pomiędzy wersjami klawiatur Fatara (TP100LR z SL88 Studio vs TP110 z Numa X Piano), sposób pracy i możliwości instrumentu – również te bardziej nietypowe jak wbudowany 4-kanałowy mikser audio czy interfejs audio/MIDI. W kilkuminutowym fragmencie możemy również posłuchać tego jak brzmią kolejne barwy, które znajdują się na pokładzie Numa X Piano.

Testowana przez Rafała wersja miała 73 klawisze i zwrócił on uwagę na to, że nie każdemu tak jak jemu może odpowiadać taka wersja.

Jaki był końcowy werdykt? „To bardzo dobre pianino, ale dla konkretnej grupy odbiorców. (…) Do użytku domowego to może być nawet trochę za dużo, ponieważ zapewne nie będziemy korzystać z większości funkcji”.

Cała recenzja do obejrzenia poniżej!

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors