Audiotech logo

Studiologic Numa Compact 2 / 2x – Potężne. Przenośne. Brzmią świetnie.

Przyjazne cenowo pianino cyfrowe – dla młodych artystów, do małych koncertów, lub do sali prób.

Studiologic proponuje nam dwie wersje tych instrumentów: Numa Compact 2 i Numa Compact 2x.
Z założenia, pianina te są bardzo podobne, jedynie Numa Compact 2x daje nam troche więcej możliwości edycji, więcej brzmień i takie dodatki, jak chociażby organowe manuały.

Naszym zdaniem, największą zaletą pianin z serii Numa Compact jest ich waga – raptem 7 kilogramów!
Oprócz tego, mamy inne, bardzo przyjazne użytkownikom rozwiązania: ładnie grające głośniki – w sam raz na małe próby, albo jamming z instrumentami akustycznymi oraz wbudowany przetwornik, który m.in. umożliwia nam nagrywanie tych instrumentów przy pomocy portu USB dostępnego w każdym domowym komputerze – bez konieczności posiadania dodatkowych urządzeń.

Studiologic Numa Compact 2 i 2x to także doceniona przez profesjonalistów półważona klawiatura z serii TP/9 PIANO z programowalną akcją klawiszy. Właśnie dzięki temu, że włoska manufaktura wybrała tą technologię, seria Numa Compact zasługuje na swoją nazwę.

Pianina Numa Compact od Studiologic, już od modelu Numa Compact 2 wyposażone są w 88, lub więcej wbudowanych barw, którymi możemy zarządzać za pomocą programowego edytora. 

Na pokładzie instrumentów znajdziemy efekty służące kreowaniu charakteru barwy, ale także pakiet prostych kontrolek służących do kontroli poziomu wyjściowego. W praktyce chodzi o proste patenty na to, by instrumenty dobrze zabrzmiały na scenie i na próbie.

Posłuchajcie jak zabrzmiało budżetowe Numa Compact 2 w rękach Marcina Czarneckiego ze Studia Piosenki Martinello:

Więcej informacji znajdziesz poniżej, na kartach produktów z serii Studiologic Numa Compact.

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors