Audiotech logo

Studiologic dołącza Steinberg Bundle do kontrolerów SL i Numa Compact 2/2x!

steinberg_bundle

Z dumą ogłaszamy nową ofertę Studiologic i Steinberg!

Kupując dowolny kontroler SL lub Numa Compact 2/2x otrzymasz darmową kopię programów Cubase LE, Cubasis LE i syntezator Anima Synth. Od dziś każdy posiadacz sprzętu Studiologic może zbudować potężne domowe studio nagraniowe z łatwością… i za darmo!

Cubase LE

Cubase LE jest wyjątkową, kompaktową wersją Cubase Pro, która wykorzystuje te same główne technologie. Zapewnia wszystkie niezbędne narzędzia do nagrywania, edycji i miksu, dzięki którym przekształcisz swój pomysł w ukończone dzieło. Cubase LE jest świetnym wprowadzeniem do świata produkcji muzycznej i oferuje potężne, ale łatwe w użyciu narzędzia.
steinberg.net/getcubasele

cubase_le

Cubasis LE

Cubasis LE to kompaktowa wersja aplikacji Cubasis stworzonej dla iPada. Zaprojektowany do szybkiej i bezproblemowej pracy z ekranem dotykowym, pozwala z łatwością nagrywać, edytować i miksować. Uzbrojony w najważniejsze narzędzia do produkcji muzyki, Cubasis LE pomoże Ci uwolnić drzemiącą w Tobie kreatywność! steinberg.net/en/products/mobile_apps/cubasis_le/start.html

cubasis_le

Syntezator Anima

Syntezator Anima to instrument wykorzystujący silnik syntezy wavetable zastosowany we flagowym syntezatorze i samplerze HALion.
steinberg.net/en/products/mobile_apps/cubasis_le/start.html

anima_synth

Zarejestruj swój kontroler SL (SL88 Grand, SL88 Studio, SL73 Studio, SL Mixface) lub Numa Compact 2/2x na stronie studiologic-music.com/account aby otrzymać swój kupon.
Promocja wchodzi w życie 1 stycznia.

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors