Audiotech logo

Studio Qultura – nowa realizacja, nowa jakość!

Do udziału w programie „Konwersja cyfrowa Domów Kultury” stanęło wiele ośrodków kultury z całej Polski. Zdecydowana większość z nich postawiła na popularne ostatnio rozwiązania do transmisji video, bądź przydatne w codziennej pracy uniwersalne systemy nagłośnienia. Tylko nieliczne instytucje zdecydowały się na projekt studia nagraniowego z prawdziwego zdarzenia, takiego, w którym zamiast cyfrowego miksera jest komplet najwyższej klasy urządzeń studyjnych, połączonych w logiczną całość. Ten aspekt w bardzo wyraźny sposób wyróżnia jakość realizowanych nagrań, ale również pozwala na lepszą wygodę pracy i przede wszystkim – zadowolenie z efektów końcowych.

Do instalacji Studia Qultura przy Sokólskim Ośrodku Kultury użyte zostały następujące urządzenia z naszej oferty:

Tym samym pragniemy przypomnieć, że specjalizujemy się w projektowaniu rozwiązań studyjnych oraz kompleksowej obsłudze branżowych zamówień. Zapraszamy do współpracy!

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors