Audiotech logo

Specjalna oferta na Studiologic SL 73 Studio!

Każdy, kto miał styczność z kontrolerami marki Studiologic wie, że gwarantują one niezrównany komfort i kontrolę w trakcie gry. Klawiatura od firmy FATAR, przemyślany design, najwyższa jakość wykonania – wszystko to składa się na kompletny produkt. Tym bardziej cieszymy się, mogąc zaoferować profesjonalny kontroler Studiologic SL 73 Studio  w specjalnej, promocyjnej cenie 1390 zł do wyczerpania zapasów!

 

 

Ponad 30-letnie doświadczenie w tworzeniu ekskluzywnych klawiatur sterujących, doprowadziło Studiologic do stworzenia wydajnego systemu, grania i idealnego kontrolowania instrumentów wirtualnych. SL73 powstał we współpracy z muzykami, co widać po interfejsie użytkownika, idealnym do szybkiej nawigacji i konfiguracji, ale także daje doskonałą i szczegółową kontrolę. SL73 STUDIO wykorzystuje system ważonych klawiszy TP/100LR. Dzięki swoim kompaktowym wymiarom, SL73 jest mobilną klawiaturom sterującą. Nawet przy zastosowanym mechanizmom klawiatury typu TP/100LR, waży 13,7 kg. SL73 jest w pełnej metalowej obudowie i świetnie sprawdza się zarówno w warunkach studyjnych jak i scenicznych.

 

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors