Audiotech logo

Słuchawki KRK z serii KNS przetestowane w boju – test Estrada i Studio!

Synthesaur w ramach magazynu Estrada i Studio przetestował słuchawki KRK KNS6402 i 8402. Wziął je na ponad miesięczną trasę koncertową i zorganizował im prawdziwy chrzest bojowy. A jak wrażenia? Poniżej cytat, który obrazuje, że sprawdziły się w boju ???? 

„KRK KNS 6402 to doskonały wybór budżetowy zapewniający komfort, małe gabaryty, niewielką wagę i całkiem przyzwoite brzmienie. Niektórych może zmylić ich skromny design i nieobnosząca się z „profesjonalizmem” estetyka jednak są to słuchawki prawdziwie konkurencyjne dla legendarnych w tym przedziale cenowym modeli. Wydaje się wręcz, że w kwestii ergonomii i brzmienia dostałem nieco więcej niż standard, do którego przyzwyczaiłem się w tej półce cenowej, a to cieszy. Z kolei przy KNS 8402 miałem nieodparte wrażenie kosztowania tej podobnej potrawy, jednak z nieco wykwintniejszej restauracji. Wygoda nauszników i jakość pianki z pamięcią kształtów jest wyjątkowa i na pewno będę wspominał ją z niemałym sentymentem. Brzmienie pozwala dość celnie trafiać w oczekiwane rezultaty i mimo, że nie jestem mistrzem słuchawkowego miksu czy produkcji, byłem zaskoczony precyzją niektórych wykonanych przez siebie ruchów”.

Jednak najlepiej zapoznać się z całym testem opublikowanym w magazynie Estrada i Studio, który znajdziesz >>>TUTAJ!<<<

Więcej informacji a propos słuchawek KRK znajdziesz poniżej:

Słuchawki KRK KNS 6402 zapewniają dokładne wrażenia słuchowe w ekonomicznej i bardzo trwałej obudowie, która idealnie nadaje się do wielu zastosowań.

Słuchawki KRK KNS 8402 zapewniają dokładne wrażenia słuchowe w bardzo trwałej obudowie, która idealnie nadaje się do wielu zastosowań.

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors