Audiotech logo

Skompresowana wiedza o WesAudio! Wywiad z twórcami polskiej marki w wykonaniu Na Setke

WesAudio seria ng

Skompresowana wiedza o WesAudio!

WesAudio jest producentem profesjonalnego sprzętu audio od 2010 roku. Dorobkiem firmy jest nowoczesne podejście do klasycznego sprzętu analogowego, jednak od 2013 roku została uruchomiona nowa gałąź rozwoju wprowadzająca na rynek innowacyjną i nowoczesną linię urządzeń do profesjonalnego audio – „Next Generation”. Główny cel WesAudio pozostaje jednak ten sam – tworzenie pięknie brzmiącego sprzętu analogowego ze świetnymi nowoczesnymi funkcjami za przystępną cenę.

Warto podkreślić, że WesAudio to polska firma. Zobacz koniecznie poniższy wywiad Na Setke, dzięki czemu poznasz bliżej twórców i zrozumiesz idee oraz motywacje stojące za tą marką.

Dodatkowo, przypominamy że maj jest miesiącem kompresorów NG od Wes Audio, dzięki czemu aspekt ceny jest wyjątkowo atrakcyjny.

A! No i radzimy nie zwlekać do końca miesiąca z podjęciem decyzji!

Maj miesiącem kompresorów NG (Next Generation)!

Model urządzenia Cena brutto w maju 2024

MIMAS to analogowy kompresor w stylu 1176 w formacie 500 z opcją sterowania cyfrowego z poziomu programu DAW poprzez wtyczkę VST/AAX. Oprócz standardowego trybu pracy kompresora mamy również tryb Saturation Mode, w którym potencjometry INPUT i OUTPUT działają zależnie od siebie. Moduł MIMAS może współpracować w większością dostępnych na rynku ram do modułów w formacie 500 i komunikować się z komputerem poprzez kablem USB lub w obudowie _TITAN która może integrować większość modułów z recall.

3 850

DIONE to analogowy kompresor w stylu BusCompressor w formacie 500 z opcją sterowania cyfrowego z poziomu programu DAW poprzez wtyczkę VST/AAX. Oprócz standardowego trybu pracy kompresora mamy również tryb Sidechain oraz A/B. Moduł _DIONE może współpracować w większością dostępnych na rynku ram do modułów w formacie 500 i komunikować się z komputerem poprzez kablem USB lub w obudowie _TITAN, która może integrować większość modułów z recall.

4 600

RHEA to stereofoniczny, w pełni analogowy , lampowy kompresor typu "vari mu" . W pełni sterowany cyfrowo układ analogowy o headroomie +24dB, posiada funkcję total recall oraz zdalnego sterowania za pomocą wtyczki VST, komunikując się poprzez gniazdo USB lub obudowę _TITAN. Posiada wejściowy transformator Carnhill.

5 250

WesAudio NG76 w pełni analogowy kompresor typu FET w stylu 1176 z cyfrowym sterowaniem. Konstrukcja tego kompresora jest oparta na wcześniejszym modelu Beta76, ale została poszerzona i udoskonalona o nowe możliwości zgodne z innymi urządzeniami z serii ng.

5 700

ngBusComp to analogowy kompresor sumy nowej generacji. Brzmieniem nawiązuje do legendarnego już kompresora Stereo Bus, często nazywanego "klejem miksu". Jednak ngBusComp znacznie przekracza swoimi możliwościami klasyczne konstrukcje. Będąc jednocześnie w 100% analogowym procesorem z +26 dBu headroomu, umożliwia pełny cyfrowy recall i sterowanie z poziomu wtyczki VST. Pracuje w trybach Dual, Stereo i Mid/Side.

12 250

Dowiedz się więcej o marce WesAudio:

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors