Audiotech logo

Recenzja Focusrite Scarlett 18i20 3rd Gen w uptone.pl

W ciągu ostatnich 15 lat technologia rejestracji dźwięku w home recordingu dokonała skoku w nadprzestrzeń – jakość wszystkich elementów toru dla domorosłego muzyka, producenta czy realizatora znacznie się podniosła i dziś jakość, którą uzyskujemy w domowych nagraniach często w żaden sposób nie odbiega od tego z profesjonalnych nagrań studyjnych. Duża w tym zasługa Focusrite’a i ich serii Scarlett.

Przy trzeciej generacji Scarlettów firma poprawiła wszystkie elementy swoich urządzeń, dzięki czemu pozostaje najpopularniejszą serią interfejsów na świecie, a ciągle dodawane nowe funkcje i poprawiana funkcjonalność trzeciej generacji dalej umocniły pozycję na rynku.

Największy model z serii, czyli Scarlett 18i20 trafił w ręce Kuby Malinowskiego z serwisu uptone.pl, aby dokładnie przyjrzeć się temu modelowi i sprawdzić jak wypada na tle konkurencji.

Test możecie sprawdzić zarówno w wersji tekstowej, jak i video na uptone.pl i kanale uptone.pl w serwisie YouTube.

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors