Audiotech logo

Recenzja EVE Audio SC3070 w SpectreSound Studio

eve audio banner header

Glenn Fricker nawrzeszczał, a potem wreszcie sam musiał się zamknąć, bo EVE Audio SC3070 dały my naprawdę porządnego kopa! Nie oszukujmy się – tytuł filmiku „sh*t kicking BASS! Eve 3070” mówi jasno, o co chodzi.

Co najpierw zdążył powiedzieć? 

„Jestem absolutnie zdumiony tym, jak potężne uderzenie wydobywa się z tych małych drani”

„Wydawało się, że wszystko [w miksie] działa całkiem cholernie dobrze, ale tak jak powiedziałem, one pozwalają na laserową precyzję, jeśli chodzi o ujawnienie tego, co dzieje się z paśmie średnich częstotliwości. Cholera.”

„Uwielbiam dół, który tu słyszę.”

„Właśnie udało mi się podrasować kilka miksów, gdzie usłyszałem kilka problemów, które dzieje się w średnim zakresie – szczególnie z werbla. Nie słyszałem tego wyraźnie na moich innych monitorach i z łatwością mogłem poprawić miks.”

„Możesz naprawdę podkręcić te maleństwa i wstrząsnąć całym pomieszczeniem. Mają zadziwiającą ilość dolnego pasma, które się z nich wydobywa. Jestem naprawdę zdumiony.”

Jeśli więc szukacie monitorów z potężnym dołem i laserowo precyzyjną średnicą, a do tego wygodnym ustawieniem brzmienia przy pomocy Smart Knob umieszczonego na froncie kolumn… TO NIE MUSICIE DALEJ SZUKAĆ. Choć obejrzeć całą recenzję i tak możecie, żeby mieć 200% pewności.

EVE audio SC3070 jest precyzyjnym, trójdrożnym monitorem bliskiego i średniego pola oferującym dokładną reprodukcję średnicy oraz potężne dolne pasmo. Dzięki kompaktowym rozmiarom doskonale sprawdzi się nawet w mniejszych studiach, gdzie oprócz najwyższej jakości odsłuchu ważna jest ilość miejsca.

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors