Audiotech logo

Przy zakupie KeyLab Essential mk3 Alpine White, syntezator Pigments 5 GRATIS!

Przy zakupie KeyLab Essential mk3 w wersji Alpine White, syntezator Pigments 5 GRATIS!

Ruszamy z rewelacyjną promocją! Teraz, kupując stylowy kontroler MIDI – Arturia KeyLab Essential mk3 Alpine White – u jednego z autoryzowanych partnerów w Polsce, możesz zdobyć syntezator Arturia Pigments 5 gratis!

Warto przypomnieć, że Pigments 5 to jeden z najbardziej rozchwytywanych wirtualnych syntezatorów w branży i kosztuje ok 900 zł, także chyba warto się pospieszyć, gdyż promocja trwa do wyczerpania zapasów!

Zasady są proste:

1. Kup kontroler Arturia KeyLab Essential 49 mk3 Alpine White lub KeyLab Essential 61 mk3 Alpine White u jednego z autoryzowanych partnerów w Polsce (listę i mapkę znajdziesz TUTAJ);

2. Po zakupie wypełnij specjalny formularz, który znajdziesz TUTAJ i… czekaj aż podeślemy licencję na oprogramowanie. 

3. Baw się dobrze!

Nie dość że stylowy kontroler w limitowanym śnieżnobiałym wykończeniu, to jeszcze rewelacyjny, wirtualny syntezator gratis. Czego chcieć więcej! 🙂

Promocja trwa od 21.06.2024 do wyczerpania zapasów!

Więcej informacji na temat kontrolerów KeyLab Essential mk3 Alpine White oraz syntezatora Pigments 5 znajdziesz na specjalnie przygotowanych stronach produktowych klikając poniżej.

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors