Audiotech logo

Przedwzmacniacze Focusrite z serii ISA – studyjne klasyki od Focusrite

Focusrite ISA One oraz ISA Two – Klasyka przedwzmacniaczy

Seria ISA jest obecna w historii firmy Focusrite od początku istnienia. Tak nazywały się pierwsze elementy toru sygnałowego stworzone przez Ruperta Neve’a dla AIR Studios, a ich niebieski kolor i charakterystyczne brzmienie przetrwało zawirowania kilku dekad i trwa nadal w przedwzmacniaczach tej serii.

Zacznijmy od Focusrite ISA One. Możesz powiedzieć, że to przedwzmacniacz jak przedwzmacniacz, ale ilość funkcji, które zostały oryginalne zawarte w tym niewielkim, żelazkopodobnym urządzeniu może zaskoczyć kompletnie nowe konstrukcje. Ogromny zapas wzmocnienia sygnału mikrofonowego i jego regulacji (do 80dB), zmiana impedancji wejściowej zarówno dla wejścia mikrofonowego, jak i instrumentalnego, oddzielny zestaw wyjść dla obu wejść, złącza insert, podwójny system mierników, wzmacniacz słuchawkowy i opcjonalne wejście dla kart cyfrowych. Po prostu all-in-one.

Przedwzmacniacz mikrofonowy Focusrite ISA Two z kolei daje Ci dźwiękową esencję legendarnych konsolet Forte i Studio w obudowie pojedynczego urządzenia rack. W tym przypadku otrzymujesz dwa kanały, z wejściami dla źródeł mikrofonowych, liniowych i instrumentalnych. Możliwość zmiany impedancji wejścia pozwala również wybrać ciepło, które można dodać bez poświęcania klarowności.

Tomasz Wróblewski z kanału 0db.pl przyjrzał się swego czasu przedwzmacniaczowi ISA One. Zobacz co stanowi o statusie „modern classic” jakim spokojnie można tytułować te urządzenia, a wśród nich bardzo „oldschoolowo” wyglądającą ISĘ One.

Więcej informacji na temat przedwzmacniaczy Focusrite ISA One oraz ISA Two znajdziesz na poniższych kartach produktowych. Sprawdź koniecznie!

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors