Audiotech logo

Program wsparcia dla edukacji muzycznej

Program wsparcia dla edukacji muzycznej

Dołącz do najlepszych szkół muzycznych w Polsce

Program wsparcia dla edukacji muzycznej ma na celu wyposażenie pracowni muzycznej jednej z polskich placówek edukacyjnych w interfejsy z serii Scarlett.

Seria Scarlett

Niska latencja, wysokiej jakości przedwzmacniacze mikrofonowe i konwersja, próbkowanie do 192kHz/24bit.

Scarlett 2i2 jako pierwszy z serii, nie bez powodu stał się najlepiej sprzedającym się interfejsem na świecie. Wysokiej jakości dźwięk, szybkość i łatwość w użytkowaniu to trzy aspekty, które Focusrite postawił sobie za cel przy produkowaniu urządzeń do produkcji muzyki.
W każdym studio, pracowni muzycznej czy biurku youtube’ra widać małe, czerwone, magiczne pudełko, które powoduje, że każde nagranie audio jest jasne, pełne i niepozbawione szczegółów.

Niezależnie od kierunku edukacji, inżynierii dźwięku, czy kształcenia muzycznego, interfejsy Focusrite Scarlett wraz z licznymi dodatkami software’owymi (patrz. Plugin Collective) są idealnymi narzędziami i partnerami w tym procesie. Każdy interfejs Focusrite zawiera po dwa oprogramowania DAW (Digital Audio Workstation), które są na szczycie czołówki programów do produkcji muzycznej i postprodukcji dźwięku na świecie (Pro Tools First – Focusrite Edition, Ableton Live 10 Lite).

Wychodząc naprzeciw szlachetnym inicjatywom muzycznym, od małych kursów i „szkółek” produkcji muzycznej, szkół policealnych aż do studiów wyższych, ogłaszamy nabór wniosków na program wsparcia dla edukacji muzycznej.

W zależności od zastosowania w programie do wyboru są 3 rodzaje zestawów:

  • Basic working stations – 10 interfejsów scarlett 2i2, na 10 stanowisk produkcyjnych.
  • Producer multi-track working stations – 2 zestawy do nagrań wielośladowych, składające się z interfejsu Scarlett 18i8 oraz rozszerzenia Scarlett Octopre
  • Producer multi-track advanced working station – 1 zestaw do nagrań wielośladowych oraz wielośladowego wypuszczania dźwięku na zewnątrz. Zestaw składa się z interfejsu Scarlett 18i20 i Scarlett Octopre Dynamic.

O tym do kogo trafi jeden z powyższych zestawów zadecyduje uzasadnienie złożone razem z wnioskiem. Wnioski rozpatrzy specjalna komisja w składzie Artur Zaremba (Akademia Dziennikarstwa i Realizacji Dźwięku), Adam Milwiw-Baron (Szkoła Muzyki Nowoczesnej), Tomasz Wróblewski (Estrada i Studio).

Wnioski należy składać za pomocą poniższego formularza do 31 grudnia 2018. Rozstrzygnięcie wniosków zostanie opublikowane na stronie Audiotech 10 stycznia 2019.

Zakończyliśmy przyjmowanie wniosków.

Interfejsy Focusrite objęte programem

Inne interfejsy audio

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors