Program wsparcia dla edukacji muzycznej
Dołącz do najlepszych szkół muzycznych w Polsce
Program wsparcia dla edukacji muzycznej ma na celu wyposażenie pracowni muzycznej jednej z polskich placówek edukacyjnych w interfejsy z serii Scarlett.
Seria Scarlett
Niska latencja, wysokiej jakości przedwzmacniacze mikrofonowe i konwersja, próbkowanie do 192kHz/24bit.
Scarlett 2i2 jako pierwszy z serii, nie bez powodu stał się najlepiej sprzedającym się interfejsem na świecie. Wysokiej jakości dźwięk, szybkość i łatwość w użytkowaniu to trzy aspekty, które Focusrite postawił sobie za cel przy produkowaniu urządzeń do produkcji muzyki.
W każdym studio, pracowni muzycznej czy biurku youtube’ra widać małe, czerwone, magiczne pudełko, które powoduje, że każde nagranie audio jest jasne, pełne i niepozbawione szczegółów.
Niezależnie od kierunku edukacji, inżynierii dźwięku, czy kształcenia muzycznego, interfejsy Focusrite Scarlett wraz z licznymi dodatkami software’owymi (patrz. Plugin Collective) są idealnymi narzędziami i partnerami w tym procesie. Każdy interfejs Focusrite zawiera po dwa oprogramowania DAW (Digital Audio Workstation), które są na szczycie czołówki programów do produkcji muzycznej i postprodukcji dźwięku na świecie (Pro Tools First – Focusrite Edition, Ableton Live 10 Lite).
Wychodząc naprzeciw szlachetnym inicjatywom muzycznym, od małych kursów i „szkółek” produkcji muzycznej, szkół policealnych aż do studiów wyższych, ogłaszamy nabór wniosków na program wsparcia dla edukacji muzycznej.
W zależności od zastosowania w programie do wyboru są 3 rodzaje zestawów:
- Basic working stations – 10 interfejsów scarlett 2i2, na 10 stanowisk produkcyjnych.
- Producer multi-track working stations – 2 zestawy do nagrań wielośladowych, składające się z interfejsu Scarlett 18i8 oraz rozszerzenia Scarlett Octopre
- Producer multi-track advanced working station – 1 zestaw do nagrań wielośladowych oraz wielośladowego wypuszczania dźwięku na zewnątrz. Zestaw składa się z interfejsu Scarlett 18i20 i Scarlett Octopre Dynamic.
O tym do kogo trafi jeden z powyższych zestawów zadecyduje uzasadnienie złożone razem z wnioskiem. Wnioski rozpatrzy specjalna komisja w składzie Artur Zaremba (Akademia Dziennikarstwa i Realizacji Dźwięku), Adam Milwiw-Baron (Szkoła Muzyki Nowoczesnej), Tomasz Wróblewski (Estrada i Studio).
Wnioski należy składać za pomocą poniższego formularza do 31 grudnia 2018. Rozstrzygnięcie wniosków zostanie opublikowane na stronie Audiotech 10 stycznia 2019.
Zakończyliśmy przyjmowanie wniosków.