Audiotech logo

Znamy zwycięzcę programu wsparcia dla edukacji muzycznej

Program wsparcia dla edukacji muzycznej

Ogłoszony z początkiem grudnia 2018 program wsparcia dla edukacji muzycznej ma na celu wyposażenie pracowni muzycznej jednej z polskich placówek edukacyjnych w interfejsy Focusrite z serii Scarlett.
Do końca roku 2018 instytucje mogły składać wnioski o przyznanie wyposażenia stanowisk do produkcji muzyki. W konkursie przewidziano jeden z trzech zestawów, w zależności od zapotrzebowania.

Specjalna komisja w składzie Artur Zaremba (Akademia Dziennikarstwa i Realizacji Dźwięku), Adam Milwiw-Baron (Szkoła Muzyki Nowoczesnej) oraz  Tomasz Wróblewski (Estrada i Studio) wyłoniła zwyciezcę. Podstawowym kryterium oceny było zaprezentowanie działalności instytucji w zakresie produkcji muzyki i uzasadnienie wykorzystania wnioskowanego zestawu.

Podstawowym kryterium oceny był opis działalności instytucji,  oraz uzasadnienie dla wsparcia.

Instytucją, która otrzymała wsparcie w postaci zestawu Producer multi-track advanced working station jest  Filia Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Białymstoku.

Gratulujemy zwycięzcy.

Interfejsy Focusrite objęte programem

Inne interfejsy audio

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors