Audiotech logo

Prezent dla użytkowników Studiologic!

studio_vintage_electric

Studiologic rozpoczyna nową akcję promocyjną wraz z PSound. Właściciele kontrolerów SL88 Grand, SL88 Studio i SL73 Studio mogą kupić wtyczkę PSound “Vintage Electric” dla UVI Workstation z 40% zniżką!

PSound Vintage Electric jest nowym instrumentem wirtualnym opartym na reprodukcji elektrycznego pianina Fender Rhodes Mark I (1976) z pełną dynamiką artykulacji (od cichych do przesterowanych uderzeń). 

Został stworzony przez samplowanie 16 różnych warstw velocity, z naturalnym wybrzmieniem (bez zapętlania), technologią round-robin, odgłosem odpuszczenia klawisza and pedal resonance.
Specjalny suwak pozwala Ci dowolnie zmienić brzmienie z delikatnego EP piano do surowego przesteru.

Vintage Electric jest dziełem Paolo Principi (PSound), muzyka i sound designera, i został użyty przez amerykańskiego kompozytora Geoffa Stradlinga podczas tegorocznych Złotych Globów jedyny wirtualny instrument grający wraz z prawdziwą orkiestrą!

Vintage Electric jest dostępny w formie biblioteki do UVI Workstation dla systemów macOS I Windows.

Więcej informacji o PSound jest dostępnych na stronie www.psound.it

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors