Audiotech logo

Teenage Engineering przedstawia modulary!

Rodzina małych, funkcjonujących na bateriach i przystępnych cenowo syntezatorów rozszerza się i wkracza w świat modularny!

Teenage Engineering przedstawia 3 specjalnie przygotowane obudowy i 15 modułów, które pozwolą każdemu eksplorować i czerpać radość z syntezy modularnej.

Producent przygotował trzy zestawy, które zawierają wszystko czego trzeba, aby rozpocząć modularną przygodę:

16

16 – klawiatura z 16 klawiszami z indywidualnymi opcjami dostrajania oraz wbudowanym programowalnym sekwencerem. Funkcjonuje na 4 bateriach AA. W zestawie oczywiście instrukcja!

170

170 – monofoniczny syntezator analogowy z wbudowaną klawiaturą, programowalnym sekwencerem, głośnikiem i battery packiem. Łącznie – 9 modułów, 8 patch kabli i instrukcja!

400

400 – flagowy przedstawiciel modularnej rodziny. Pełny syntezator modularny z naturalnym, analogowym, ciepłym brzmieniem i tylnym uchwytem do przenoszenia. W zestawie znajdziecie 1-16-krokowy sekwencer, 3 oscylatory, filtr, LFO i wiele wiele więcej! Łącznie – 16 modułów, 8 patch kabli plus instrukcja!

Wszystkie zestawy złożone są z niezbędnych części, których potrzebujesz aby zbudować swój własny syntezator modularny. Zacznij od metalowej obudowy. Części obudowy są płaskie, a więc będziesz musiał je odpowiednio nagiąć. Kiedy obudowa będzie gotowa, musisz wmontować odpowiednie moduły, podłączyć kable i sfinalizować całość poprzez pokrętła i gumowe podstawki. Nie martw się, zestaw zawiera również 70-stronnicową kolorową instrukcję, z konkretnymi krokami co i jak. Większość ludzi, konstruuje takie cudo w mniej niż 15 minut! Instrukcja zawiera także przykłady konkretnych patchy ????

Teenage Engineering poszli na kompromis ze wszystkim, z wyjątkiem jakości dźwięku. Pocket Operatory to konstrukcyjny kompromis we wszystkim, co zmniejsza koszty, jednak nie jakość dźwięku. Wszystkie moduły zostały zaprojektowane przy użyciu wysokiej jakości komponentów i przy przemyślanej konstrukcji obwodów. Są wyposażone w antystatyczną ochronę i dostarczane w estetycznym, kartonowym pudełku. Oprócz modułów takich jak oscylatory, obwiednie i filtry, zaprojektowano również poręczny battery pack i głośnik.

Wszystkie moduły są oparte na standardowych modularnych specyfikacjach z ± 12 woltów i solidnymi gniazdami 3,5 mm do patchowania, co czyni je w pełni kompatybilnymi z innymi urządzeniami. Dodatkowo, wszystkie obudowy pasują do formatu eurorack!

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors