Audiotech logo

Pełna wersja Analog Lab za darmo do kontrolera Arturia MicroLab!

Pełna wersja Analog Lab gratis do kontrolera Arturia MicroLab!

Klawiatura sterująca Arturia Microlab to kompaktowy kontroler oferujący wysokiej jakości klawisze slim keys, potężny pakiet oprogramowania oraz solidne, wysokiej jakości wykonanie. Urządzenie to doskonały wybór dla mobilnych muzyków oraz wszystkich potrzebujących mobilnego kontrolera. Warto wspomnieć, że MicroLab dostępny jest w trzech wersjach kolorystycznych: czarnej, pomarańczowej, i niebieskiej.

Mega promocja! Do kontrolera Arturia MicroLab, otrzymasz gratis pełną wersję oprogramowania Analog Lab! To ponad 6500 brzmień pochodzących z instrumentów z V Collection takich jak: ARP 2600 V, B-3 V, CS-80 V, CZ V, Farfisa V, Jup-8 V, Matrix-12 V, Mellotron V, Mini V, Modular V, Prophet V, Prophet VS, SEM V, Solina V, Stage-73 V, Synclavier V, Synthi V, Piano V, Vox Continental V, Wurli V, Buchla Easel V, Clavinet V, DX7 V oraz CMI V. Wszystko otagowane i starannie pokategoryzowane, aby móc sprawnie i efektywnie pracować nad brzmieniem! Warto podkreślić, że pełna wersja Analog Lab kosztuje 199 euro! Także… chyba się opłaca ???? Promocja trwa do wyczerpania zapasów.

Co sprawia, że Arturia MicroLab jest unikalny?

Klawiatura sterująca Arturia MicroLab

KLAWISZE

Klawiatury w budżetowych, mobilnych kontrolerach bardzo często są dyskusyjnej jakości, jednak 25-klawiszowa, ekspresyjna, czuła na prędkość nacisku klawiatura kontrolera MicroLab zadowoli wszystkich. Funkcja HOLD pozwala na stałe podtrzymanie odgrywanych dźwięków, a przytrzymując klawisz SHIFT, uzyskasz dostęp do trybu CHORD, który pozwoli na granie akordów za pomocą jednego palca.

WYKONANIE

Gumowa osłona chroni klawiaturę sterującą Arturia przed upadkiem i zarysowaniami. Dlatego pozwala na swobodne tworzenie muzyki w podróży lub po prostu w terenie. Co więcej, specjalnie przygotowane wgłębienie pozwala z łatwością zwinąć i schować kabel USB. Arturia MicroLab udostępnia również dwa dotykowe paski, które funkcjonują jako koło modulacji, pitch bender oraz pozwalają nawigować i wybierać ustawienia za pomocą dotyku. Użytkownik może również z łatwością zmieniać kanały MIDI.

Klawiatura sterująca Arturia MicroLab

DESIGN

Arturia MicroLab to kontroler, który powstał z myślą o współpracy z Tobą. Jego kabel można odczepić i bez problemu wykorzystać z innym sprzętem. Ponadto dzięki specjalnie przygotowanej osłonie wygodnie schowasz go i przewieziesz razem z kontrolerem. Całość jest szerokości średniego stołka, takiego jaki można znaleźć w pociągu czy samolocie, a gumowe podkładki zapobiegają ślizganiu się. Klawisze specjalnie lekko dociśnięto do korpusu, tak aby nic nie mogło się zahaczyć w czasie przenoszenia czy transportowania w plecaku.

CHARAKTERYSTYKA PRODUKTU

  • 25 klawiszy slim keys, czułych na prędkość nacisku
  • przełącznik oktaw, funkcja HOLD, możliwość zmiany kanałów MIDI
  • paski dotykowe funkcjonujące jako koło modulacji i pitch bender, a także pomagające w nawigacji i wybieraniu ustawień
  • ochronna gumowa osłona
  • 3 opcje kolorystyczne: czarny, pomarańczowy, niebieski
  • zintegrowany kabel USB i specjalnie przygotowane wgłębienie do wygodnego transportu

Klawiatura sterująca Arturia MicroLab

OPROGRAMOWANIE

Klawiatura sterująca Arturia MicroLab znajduje się w pakiecie z softwarem:

  • Analog Lab Lite  Eksploruj ponad 600 fantastycznych presetów powziętych z wielokrotnie nagradzanej kolekcji V Collection. Znajdziesz tam analogowe i cyfrowe brzmienia pianina, organów, czy barw syntetycznych.
  • UVI Grand Piano Model D  Przepiękne brzmienie pianina Steinway do wykorzystania z ekspresyjną, czułą na velocity klawiaturą MicroLab
  • Bitwig Studio 8-Track  Potężne i innowacyjne oprogramowanie do nagrywania, sekwencjonowania i miksowania muzyki.
  • Pełna wersja Analog Lab do końca lipca 2020! Ponad 6500 brzmień pochodzących z V Collection!

Dzięki Arturii MicroLab i dołączonemu oprogramowaniu, możesz od razu rozpocząć proces twórczy! Zresztą zobaczcie sami co potrafi pełna wersja Analog Lab, którą teraz macie GRATIS!

Zachęcamy do zapoznania się z tutorialami dotyczącymi MicroLaba, które znajdziecie poniżej. Podkreślamy, że są dostępne polskie napisy! ?

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors