Audiotech logo

Paweł Lemański porównuje Studiologic Numa X Piano z Numa X Piano GT

W instrumentach klawiszowych istotne jest kilka elementów, które muszą być równoważne, bo dopiero kiedy wszystkie wejdą na nowy poziom, to odczuwamy istotną różnicę. Zarówno sam silnik brzmieniowy, jak i sama klawiatura mogą nie pozwolić się „rozpędzić” i dać pełen zakres dynamiki oraz feelingu. Czasem takim wąskim gardłem są też głośniki, ale nie w przypadku instrumentów scenicznych.

Fatar, a co za tym idzie – również Studiologic znają się na klawiaturach, więc wiadomo, że z tym problemu nie ma. Mimo to Numa X Piano stała się pretekstem, żeby poprawić bardzo udane modele TP/100 i TP/40W na odpowiednio TP/110 i TP/400W i dodatkowo podnieść poprzeczkę. Brzmieniowo Studiologic również odrobił pracę i połączył dwa najlepsze światy, czyli modelowanie z samplami, dzięki czemu instrumenty tej serii brzmią naprawdę świetnie.

W swoim najnowszym materiale potwierdza to Paweł Lemański. Postawił obok siebie obie wersje Numy X Piano – tę z końcówką GT oraz bez niej, opowiada o swoich wrażeniach i pozwala nam skupić się na kilku różnicach w obu instrumentach.

Instrumenty serii Numa X Piano:

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors