Audiotech logo

Panie i panowie, przed wami chór od teenage engineering!

Panie i panowie, przed wami chór od teenage engineering!

To, co widzisz, to osiem drewnianych lalek stworzonych, by śpiewać klasyczne serenady, a także wykonywać oryginalne kompozycje poprzez MIDI over Bluetooth. Każdy członek chóru ma swój własny charakterystyczny zakres wokalny. Indywidualnie mogą zaśpiewać dynamiczne solo, razem potrafią zagrać wciągający koncert a cappella. Wstępnie zaprogramowany repertuar klasycznych piosenek został stworzony i wykonany przy użyciu algorytmu opartego na melodii kontrapunktowej, technice kompozytorskiej, która odnosi się do niezależnej, ale uzupełniającej się relacji między dwiema lub więcej liniami melodii granymi w tym samym czasie.

Dotknij, przechyl lub uderz.

Aby chór zaczął działać, potrzebują pomocnej dłoni. Czujnik wewnątrz modułu głośnika reaguje na wibracje i ruch, więc sterowanie chórem samo w sobie jest zabawą. Delikatnie stuknij lalkę w głowę lub w stół, aby uruchomić odtwarzanie lub wywołać pauzę. Możesz także przechylić lalkę w lewo lub w prawo, aby odpowiednio zmniejszyć lub zwiększyć głośność. Zniosą nawet małego klapsa, jeżeli zechcesz je wyłączyć.

Prezentujemy zespół.

Oparta na kulturach i postaciach z całego świata, każda lalka jest wyjątkowa i ma własną tonację wokalną. Podczas gdy każdy ma przypisany własny typ głosu, pojedyncza lalka może dostosować zakres głosu, aby zaśpiewać dynamiczny występ solo. Kiedy więcej niż jeden członek chóru jest umieszczony razem, w dowolnej kombinacji, komunikują się ze sobą i rozpoznają członków chóru w zasięgu, łącząc się w pełnym doświadczeniu chóralnym.

Kompatybilność CHOIRS MIDI to miejsce, w którym naprawdę dzieje się magia. Poprowadź swój chór za pomocą OP-1 field, OP-Z lub dowolnej klawiatury MIDI z łącznością Bluetooth. Możesz także podłączyć pilota orto, aby sterować bezprzewodowo. Połączenie z jedną lalką, paruje cały chór, który natychmiast śpiewa nuty Twojej kompozycji. Jak w przypadku każdego występu na żywo, każdy zestaw będzie jedynym w swoim rodzaju przeżyciem.

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors