Audiotech logo

Odkryj nową stronę EVE Audio i zgarnij monitory SC204

EVE Audio prezentuje odnowioną stronę internetową i ogłasza konkurs na monitory EVE Audio SC204

Marka znana w środowisku muzycznym, od ponad dekady jest obecna w studiach nagraniowych na całym świecie. Monitory EVE Audio są „uchem” przy tworzeniu niezliczonej liczby znanych hitów.

Nowa strona internetowa prezentuje nowoczesny i klarowny design, a nawigacja po stronie stała się niezwykle intuicyjna. Odwiedzający nową stronę internetową znajdą łatwy dostęp do zakresu monitorów EVE Audio, informacji o ich innowacyjnych funkcjach oraz zasobów wsparcia technicznego. Czyste layouty i responsywne designy zapewniają, że strona jest dostępna i przyjemna w użyciu na każdym urządzeniu.

Aby uczcić premierę nowej strony internetowej, EVE Audio zainicjowało konkurs, który oferuje uczestnikom szansę wygrania pary monitorów SC204. Te monitory są znane z wyjątkowej jakości dźwięku i są dowodem na zaangażowanie EVE Audio w tworzenie monitorów, które spełniają potrzeby zarówno profesjonalnych, jak i domowych studiów nagraniowych.

Brzmi kusząco? Weź udział w konkursie, aby mieć szansę na włączenie monitorów SC204 do swojego zestawu studyjnego. Link znajdziesz TUTAJ

Kliknij i dowiedz się więcej na temat SC204:

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors