Audiotech logo

Numa X Piano z aktualizacją do wersji 2.0

numa x piano 88 top cut

Od momentu wprowadzenia na rynek Numa X Piano Studiologic otrzymał wiele informacji od społeczności, które pozwoliły szybko wydać 2 aktualizacje firmware’u z kilkoma poprawkami.

W międzyczasie ciężko pracowali nad ulepszeniami i nowymi funkcjami, które w końcu zostały połączone w wersję 2.0, dostępną dla wszystkich posiadaczy Numa X Piano i gotową do zainstalowania poprzez nową wersję Numa Manager, zaktualizowaną specjalnie na tę okazję.

Nowy rezonator i lepsza dynamika

Nowy rezonator został dodany do modeli pianin elektrycznych. Pozwala on na uzyskanie dodatkowych zniekształceń przy mocniejszej grze oraz emulację chaotycznych ruchów elementów na tych samych poziomach.
W modelach Electric Piano poprawiono krzywe dynamiki oraz zmieniono konfigurację brzmień, aby dostosować je do nowej implementacji rezonatora.

Ulepszone oprogramowanie do skanowania klawiatury o wysokiej rozdzielczości jeszcze bardziej poprawia czułość na powtarzanie i szybkość; nowy zaawansowany algorytm pozwala pianiście grać nuty z różnych pozycji wzdłuż uderzenia, tak jak w prawdziwych instrumentach akustycznych.

Efekty i MIDI

Dostępny jest nowy algorytm Insert FX o nazwie Warm Drive. Emuluje on typowe brzmienie lampowe,. Efekt Warm Drive świetnie współpracuje z organami, gitarami i brzmieniami syntezatorów.

W korektorze można teraz ustawić wartość Amount, a w efekcie Master pojawiła się nowa funkcja Return dla opóźnienia i pogłosu, którymi można sterować także przez MIDI.
Pedały mogą być teraz także używane do zmiany programów. Jeśli masz SLP3-D, możesz wybrać pomiędzy: Off, Piano Pedals, P- P+ i Damper.

Pozostałe zmiany

To wydanie zawiera także kilka poprawek dotyczących wejść audio i nie tylko.
Sprawdź pełną listę w uwagach do wydania.

Numa Manager 1.4

Studiologic udostępnił również nową wersję Numa Managera, która zawiera pełną kompatybilność z nowym firmware oraz kilka poprawek pod maską.
Upewnij się, że posiadasz najnowszą wersję Numa Manager przed przystąpieniem do aktualizacji firmware’u.
Następnie postępuj zgodnie z instrukcjami, aby uzyskać wszystkie nowe ulepszenia firmware 2.0 na swoim pianinie Numa X.

Studiologic Numa X Piano 73 to pianino cyfrowe oparte na technologiach UX Logic, Acoustic Modeling, Electric Modeling i o sekcję SFX wysokiej rozdzielczości. Wyposażony w nową klawiaturę młoteczkową TP/110 z 3 czujnikami i aftertouchem. Posiada metalową, kompaktową obudowę z szyną magnetyczną do łatwego podłączenia akcesoriów.

Studiologic Numa X Piano 88 to pianino cyfrowe oparte na technologiach UX Logic, Acoustic Modeling, Electric Modeling i o sekcję SFX wysokiej rozdzielczości. Wyposażony w nową klawiaturę młoteczkową TP/110 z 3 czujnikami i aftertouchem. Posiada metalową, kompaktową obudowę z szyną magnetyczną do łatwego podłączenia akcesoriów.

Studiologic Numa X Piano GT to flagowiec oparty na technologiach UX Logic, Acoustic Modeling, Electric Modeling i o sekcję SFX wysokiej rozdzielczości. Wyposażony w nową drewnianą klawiaturę młoteczkową TP/400 z 3 czujnikami, wymykiem i aftertouchem. Posiada metalową, kompaktową obudowę z eleganckimi, drewnianymi bokami i szynę magnetyczną do łatwego podłączenia akcesoriów.

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors