Audiotech logo

Nowy plugin FAST Limiter i nowa wersja pakietu FAST

focusrite fast limiter header

PRZYGOTUJ MUZYKĘ DO WYDANIA, BEZ WYSIŁKU

The Collective to kreatywne centrum, którego misją jest dostarczanie najwyższej jakości wtyczek swoim użytkownikom i pomaganie im w ich muzycznej podróży. Zainspirowali już tysiące twórców muzyki dzięki FAST Equaliser, FAST Compressor, FAST Reveal i FAST Verb, a teraz nadszedł czas na FAST Limiter – bezproblemowy sposób na uzyskanie utworów gotowych do wydania.

focusrite fast limiter body

FAST LIMITER

Udoskonalaj swoje utwory i twórz muzykę gotową do wydania dzięki FAST Limiter – potężnej wtyczce AI, która pozwala Ci tworzyć. Użyj procesów sztucznej inteligencji, aby uzyskać solidne podstawy. Następnie zanurz się głębiej, aby posunąć swój miks jeszcze dalej, dostosowując wzmocnienie, nasycenie i rezonans.

Widok FAST daje Ci najlepszy dźwięk w prosty sposób – AI wykonuje całą ciężką pracę i ustawia parametry unikalne dla charakterystyki twojego utworu. Zachowaj tempo pracy i szybko dostosuj ustawienia Bass, Resonances, Saturation i Transients, aby uzyskać jak najwięcej z masteringu.

Widok szczegółowy prezentuje pełne sterowanie Limitera FAST. Użyj potężnego AI, aby uzyskać solidne podstawy i przejść do korzystania z ustawień takich jak Gain, Limit i Speed, aby dostosować limiter i wyjście głośności.

Odtwórz charakterystykę dźwiękową swoich ulubionych utworów dzięki Reference Mastering i dostosuj parametry w widoku szczegółowym, aby uzyskać pożądane brzmienie.

Wybierz jeden z trzech unikalnych typów pracy – Modern, Neutral lub Aggressive – aby natychmiast zmienić sposób, w jaki FAST Limiter wpływa na brzmienie Twojego utworu.

Unikalny i intuicyjny wizualizator graficzny FAST Limiter oznacza, że będziesz widział jak plugin kształtuje Twoje brzmienie, reagując na zmiany w czasie rzeczywistym. Podejmuj szybkie i przemyślane decyzje, aby stworzyć utwory, które są gotowe, aby usłyszał je cały świat!

SPECJALNA OFERTA WSTĘPNA!

Chcesz mieć dostęp do pakietu FAST? Zarejestrowani użytkownicy sprzętu Focusrite oszczędzają ponad 60% na kompletnym pakiecie FAST Bundle przy zakupie do 31 sierpnia 2022 roku! Zaloguj się do The Collective za pomocą swojego konta customer.focusrite.com, aby uzyskać dostęp do oferty wstępnej, która zostanie automatycznie zastosowana przy kasie.

The Collective oferuje pełen pakiet rozwiązań, aby przywrócić muzykę na właściwe tory.

the collective software body

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors