Audiotech logo

Nowy IsoAcoustics Stage 1 Board!

Nowy IsoAcoustics Stage 1 Board!

IsoAcoustics wypuścili nowe rozwiązanie izolacyjne – Stage 1 Board! Jest to mobilna platforma izolująca stworzona z myślą o wzmacniaczach gitarowych, combo, subwooferach, czy monitorach estradowych.

Nowy Stage 1 Board to mobilna platforma izolacyjna, która oddziela gitarowe/basowe wzmacniacze, klawiszowe wzmacniacze, monitory estradowe i subwoofery od sceny, dzięki czemu poprawia klarowność brzmienia i punch basu. Stage 1 Board zapewni równość brzmienia w studiu, w domu, czy na scenie.

Nowa wersja charakteryzuje się wbudowanymi izolatorami Stage 1, dzięki czemu nie musisz już sam montować dodatkowych izolatorów.

Dodatkowo w zestawie znajduje się grip tape, który zapewni jeszcze pewniejsze połączenie np. pomiędzy wzmacniaczem a deską.

Stage 1 Board charakteryzuje się udźwigiem na poziomie do 45 kg.

Opatentowana technologia IsoAcoustics

Izolatory zarządzają energią głośnika w celu redukcji wibracji rezonujących poprzez powierzchnię wspierającą i dzięki temu eliminują niechciane artefakty brzmieniowe. Wewnętrzne odbicia, które mogą się pojawić, tworzą swoisty „rozmaz dźwięku”. Te wewnętrzne odbicia powodują utratę jakości brzmienia. Jakiekolwiek artefakty, które są replikowane na dwóch kanałach, są postrzegane po środku obrazu stereo, przez co wykreowana przestrzeń dźwiękowa staje się katastrofą. Izolatory IsoAcoustics eliminują te odbicia co w rezultacie daje poprawioną bazę stereo oraz naturalny, przestrzenny dźwięk. Skuteczność izolacji wynika z kształtu, grubości, twardości i właściwości ich zastrzeżonego materiału izolacyjnego oraz ze sposobu działania górnego i dolnego izolatora wraz z wewnętrzną wkładką do zarządzania drganiami.

Więcej informacji na temat technologii IsoAcoustics znajdziecie >>>TUTAJ<<<

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors