Audiotech logo

Nowy firmware v1.2.0 i brzmienia dla pianin Numa Compact 2 i 2x!

studiologic1

Studiologic opublikował aktualizację oprogramowania dla pianina Numa Compact 2, do którego można teraz wgrać nowe wysokiej jakości barwy. Do tej pory ta funkcja była zarezerwowana dla wyższego modelu, Numa Compact 2x. Powstała też aplikacja Numa Compact Manager, która czyni proces aktualizacji banalnie prostym!

Pomimo wielu podobieństw Numa Compact 2 i Numa Compact 2x różnią się od siebie. Numa Compact 2x została opracowana na bazie Compact 2 i dzieli z nim niektóre kluczowe elementy, jednak silniki brzmieniowe i sposób, w jaki zarządzają samplami są różne.

Feedback, który otrzymaliśmy od użytkowników skłonił nas do przeprojektowania generatora brzmień Numy Compact 2 na podobieństwo modelu 2x i wraz z premierą firmware’u 1.2.0 możemy z dumą ogłosić, że wraz z nią wgranie nowych barw w modelu Numa Compact 2 jest możliwe.

Posiadacze pianina Numa Compact 2x też mają powody do radości. Aplikacja Numa Compact Manager pozwoli zainstalować nowe brzmienia, które Studiologic udostępniło. Wszystkie poprzednio zainstalowane brzmienia zostaną automatycznie rozpoznane.

German Grand Piano, Fretless Bass czy Pan Flute to tylko kilka z wielu niesamowitych barw dostępnych dla panin Numa Compact 2 i 2x. Niektóre z nich są pogrupowane w paczkach 2 lub więcej brzmień takich jak Bass Pack lub Wind Pack.

Wśród nich znajdziemy 3 nowe brzmienia dla Numy Compact 2x (w dodatku do 14 wcześniej dostępnych) i 12 brzmień dla Numy Compact 2.

Aplikację Numa Compact Manager pobierzecie >tutaj<

Więcej informacji znajdziecie na stronie producenta https://www.studiologic-music.com/

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors