Audiotech logo

Nowe barwy pianin dla Studiologic Numa X Piano i nie tylko!

studiologic numa x piano new acoustic sounds header

Zaledwie kilka miesięcy temu pojawiły się nowe banki brzmień dla Numa X Piano i Numa X Piano GT.

Teraz wprowadzamy 3 nowe brzmienia Acoustic Piano zasilane naszą technologią Acoustic Modeling oraz bank orkiestry, który zawiera 3 brzmienia przeznaczone do produkcji ścieżek dźwiękowych.

B-211 TapeRec

Pochodzące z nagrania taśmowego amerykańskiego S&S Model-B, uchwycone przez najpopularniejsze mikrofony kardioidalne, klasyczne i ciepłe brzmienie fortepianu w czystym formacie Acoustic Modeling.

C-183 Japan

Brzmienie fortepianu o szczególnej intonacji barwy, charakteryzujące się szerokim zakresem harmonicznych, pozwalające na obsługę dużych orkiestr i muzyki rytmicznej, takiej jak Salsa i Latin Jazz.

The Felt Piano

Acoustic Modeling ekskluzywna technologia Studiologic odtwarza ciepłe i łagodne brzmienie fortepianu akustycznego dzięki filcowi sordina umieszczonemu pomiędzy młotkami a strunami.

Numa X Piano ZOOM Kontrola Tone pozwala lekko zmodyfikować odpowiedź dźwiękową, symulując wirtualny mniej lub bardziej gruby filc, który tworzy inne tłumienie górnych harmonicznych.

Movie Strings

Bogaty bank brzmień orkiestrowych o bardzo szerokim i stereofonicznym efekcie, nadający się zarówno w połączeniu z innymi instrumentami, jak i do czystych partii orkiestrowych w każdym gatunku muzycznym.

Bank zawiera 3 różne brzmienia.

Jak je zdobyć?

Pobierz nowe banki brzmień:

Zainstaluj dźwięki za pomocą Numa Managera: https://www.studiologic-music.com/support/articles/numa_manager/

Baw się dobrze!

Studiologic Numa X Piano 73 to pianino cyfrowe oparte na technologiach UX Logic, Acoustic Modeling, Electric Modeling i o sekcję SFX wysokiej rozdzielczości. Wyposażony w nową klawiaturę młoteczkową TP/110 z 3 czujnikami i aftertouchem. Posiada metalową, kompaktową obudowę z szyną magnetyczną do łatwego podłączenia akcesoriów.

Studiologic Numa X Piano 88 to pianino cyfrowe oparte na technologiach UX Logic, Acoustic Modeling, Electric Modeling i o sekcję SFX wysokiej rozdzielczości. Wyposażony w nową klawiaturę młoteczkową TP/110 z 3 czujnikami i aftertouchem. Posiada metalową, kompaktową obudowę z szyną magnetyczną do łatwego podłączenia akcesoriów.

Studiologic Numa X Piano GT to flagowiec oparty na technologiach UX Logic, Acoustic Modeling, Electric Modeling i o sekcję SFX wysokiej rozdzielczości. Wyposażony w nową drewnianą klawiaturę młoteczkową TP/400 z 3 czujnikami, wymykiem i aftertouchem. Posiada metalową, kompaktową obudowę z eleganckimi, drewnianymi bokami i szynę magnetyczną do łatwego podłączenia akcesoriów.

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors