Audiotech logo

Nowa wersja firmware’u dla kontrolerów SL MKIII! Co nowego w v1.3?

sl_mkIII flex

Novation przyzwyczaiło już swoich użytkowników do regularnych aktualizacji oprogramowania ich urządzeń, które stale rozbudowują swoje możliwości. Nie inaczej jest tym razem!

Ta aktualizacja wprowadza kolejną z najbardziej oczekiwanych funkcji w SL MkIII, wraz z kolejnymi poprawkami błędów i stabilności.

Niekwantyzowane nagrywanie

W poprzedniej wersji firmware’u wprowadziliśmy edycję mikro-kroków, pozwalając użytkownikom umieszczać nuty nierówno z siatką. Nagrywając bez kwantyzacji, użytkownicy mają możliwość nagrywać bezpośrednio do tych mikro-kroków. To oznacza, że organiczna, ludzka wariacja w wykonaniach i wybijanych rytmach może zostać zachowana w całej, krzywej okazałości!

Nagrywanie bez kwantyzacji w sekwenserze SL MkIII było jedną z najbardziej wyczekiwanych przez użytkowników funkcji. Teraz nawet najbardziej skomplikowane pomysły rytmiczne zostaną uchwycone bez utraty „vibe’u”!

Pełna lista usprawnień dla tej i poprzednich wersji oprogramowania jest dostępna w Novation Components.

Aktualizację możemy zainstalować używając strony lub aplikacji Novation Components.

https://components.novationmusic.com/

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors