Audiotech logo

Nowa seria interfejsów thunderbolt od Focusrite.

Focusrite z dumą ogłasza wprowadzenie nowej linii interfejsów Thunderbolt Clarett, która całkowicie zmienia brzmienie Twojego projektowego studia oferując najlepsze interfejsy audio na świecie. Nadszedł czas na to, by obsesja Focusrite’a na jak najlepszą jakość dźwięku weszła w świat Thunderbolt. Nowa seria interfejsów łączy w sobie najnowszy projekt preampów z najnowszą technologia Thunderbolt™, która oferuje wyjątkową jakość dźwięku z latencją poniżej 1ms.

Interfejsy Focusrite Clarett oferują krystalicznie czystą konwersję 24 bitową przy próbkowaniu 192kHz i najlepszy w tej klasie zakres dynamiki. Clarett posiada zupełnie nowe przedwzmacniacze mikrofonowe z tą samą impedancją i tonem transformatora ISA – czyli przedwzacniacze, z których zasłyneła firma Focusrite.

Wszechstronna dbałość o jakość dźwięku w połączeniu z technologią Thunderbolt, która zapewnia minimalną latencję i uwalnia rzeczywistą moc Twojego DAW, sprawia że seria Focusrite Clarett to najlepiej brzmiące, z najniższą w swojej klasie latencją interfejsy audio. W skład serii Clarett wchodzą cztery urządzenia: 2Pre, 4Pre, 8Pre i flagowy 8Pre X.

Focusrite Clarett w pigułce:

  • Nowe preampy Clarett wzorowane na klasycznym modelu ISA
  • Największy w tej klasie zakres dynamiki: 116dB A/D i 118dB D/A
  • Najnowsza technologia Thunderbolt zapewniająca latencję poniżej 1ms
  • 24bit, próbkowanie 192kHz
  • Możliwość rozbudowy przez ADAT
  • Szczegółowe mierniki sygnału
  • MIDI I/O

Dostępność lato 2015

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors